Kontakty pro média

Analytici Broker Consulting

Ke stažení

Ke stažení

Tiskové zprávy společnosti Broker Consulting

Obrat širší skupiny Broker Consulting se podle auditovaných výsledků navýšil na 2,8 miliardy korun

Obrat širší skupiny Broker Consulting za loňský rok podle auditovaných výsledků vzrostl o 5,7 procenta na 2,8 miliardy korun. Nejvíce se na tomto výsledku, který opět potvrdil rostoucí trend celé skupiny a její vedoucí postavení na trhu finančního a realitního zprostředkování, podílela společnost Broker Consulting, a.s. Z kompletních dat v oblasti finančnictví se prokázala vysoká poptávka klientů po zajištění na rentu.  

Celý článek >

Skupina Broker Consulting dosáhla meziročního růstu obratu o 5,6 procenta. Hlavními tahouny roku byly investice

Podle předběžných hospodářských výsledků vzrostl za předchozí rok obrat širší skupiny Broker Consulting v Česku a na Slovenku o 5,6 procenta na 2,8 miliardy korun. Broker Consulting Česká republika registruje obdobný meziroční růst, konkrétně ve výši 5,4 procenta. Širší skupina, ale i akciová společnost Broker Consulting tak rostly již po čtyřiadvacáté v řadě, a to navzdory negativnímu vývoji na trhu hypoték i ekonomickým a společenským nejistotám v roce 2022.  Největšími tahouny loňského roku byly investice, v porovnání s rokem 2021 se počet zprostředkovaných smluv zvýšil o polovinu. I po turbulencích na trzích tak společnost znovu potvrdila silnou pozici lídra na poli finančního a realitního zprostředkování.

Celý článek >

Letos roste Broker Consulting ve financích i realitách

Za prvních šest měsíců zaznamenala širší skupina Broker Consulting meziroční růst obratu o 13 % na 1,383 mld korun. Společnosti zodpovědné za distribuci, tedy Broker Consulting ČR a Slovensko, rostly o 8 % na 1,012 mld korun. V ekonomicky nepříznivé době se v nárůstu Broker Consulting ČR odrazila zejména zvýšená poptávka po investicích, které vzrostly oproti prvnímu pololetí minulého roku o 36 %. Hypoteční i realitní trh letos zažívá silný útlum, přesto se společnosti dařilo nadále růst i v oblasti realitního zprostředkování.

Celý článek >

Společnost Broker Consulting v Česku a na Slovensku uzavřela rok 2021 s o třetinu vyšším obratem než v roce 2020. V objemu prodaných nemovitostí dosáhla nárůstu o téměř 85 %

Podle předběžných hospodářských výsledků za rok 2021 vzrostl obrat společnosti Broker Consulting v České republice a na Slovensku meziročně o 33 % na 2,03 miliardy korun. Širší skupina Broker Consulting pak dosáhla obratu 2,65 miliardy korun a zakončila loňský rok s 25% nárůstem. Od svého vzniku si drží růstové tempo již 23. rok v řadě, a potvrzuje tak svou pevnou pozici mezi lídry na trhu finančně-realitního zprostředkování. Na loňském úspěchu společnosti Broker Consulting se významnou měrou podílely realitní služby, zejména pak prodej nemovitostí v celkovém objemu 10,5 miliardy korun. Ten meziročně vzrostl o téměř 85 %.Celý článek >

Broker Consulting hlásí za letošní první pololetí růst o 45 procent

Poradenská společnost Broker Consulting, a.s. propojující finanční a realitní služby dosáhla v Česku za první pololetí letošního roku o 45 % vyššího obratu než za stejné období loni. Za prvních šest měsíců si tak připsala 843 milionů korun. Na příznivých výsledcích se zásadní měrou podílelo právě spojení financí a realit. Objem zprostředkovaných úvěrů meziročně vzrostl o 93 %, objem realitních transakcí o neuvěřitelných 97 %. Obrat z investičních produktů vzrostl o 30 %. Rychle roste i celá širší skupina Broker Consulting, která meziročně posílila o 39 % na obrat 1,205 miliardy korun. Celý článek >

Broker Consulting za první pololetí hlásí meziroční růst 13 %

První pololetí se v Broker Consulting neslo ve znamení růstu obratu z hlavní činnosti a řady strategických investic. Meziročně skupina rostla o 13 procent na celkových 597 milionů korun, v České republice byl růst 8 procent a na Slovensku 41 procent. Hlavními tahouny byly hypoteční úvěry a financování bydlení, realitní obchody, investice a pojištění majetku. Za první pololetí společnost Broker Consulting v Česku nově uzavřela 41 768 smluv.

Celý článek >

Broker Consulting roste nepřetržitě 19. rok v řadě

Podle předběžných dat za rok 2017 skupina Broker Consulting meziročně zvýšila obrat z hlavní činnosti o téměř 10 procent na 1,135 miliardy korun. Jednotlivě byl růst za Českou republiku téměř 9 procent, za Slovensko pak zhruba 16,5 procenta. Dosaženými výsledky skupina potvrdila pevnou pozici mezi lídry na česko-slovenském finančně-poradenském trhu a dlouhodobou stabilitu poskytovatele profesionálního finančního a realitního poradenství.

Celý článek >