O společnosti

Jsme finanční a realitní konzultanti. Pomáháme lidem s jistotou zvládat osobní cíle a velká životní rozhodnutí. Inspirujeme své klienty a spolupracovníky k růstu a finanční nezávislosti. Naši konzultanti se mimo jiné zaměřují na to, jak smysluplně a efektivně pomáhat klientům k vytvoření vlastní finanční rezervy pro pohodovou budoucnost a zachování si životního standardu. A díky novému státem podporovanému nástroji DIP a správnému nastavení investic to je možné.

Výše uvedené firemní poslání asi nejlépe charakterizuje to, čím je Broker Consulting. Je společností, která své klienty bezpečně provádí složitým světem osobních financí a poskytuje pomoc i při tak závažných operacích, jakými jsou nákup či prodej nemovitostí.

Společnost Broker Consulting je reprezentována těmito šesti základními informacemi:

Česká společnost, která má své místo na trhu již od roku 1998. Pracoviště centrály se nachází v Plzni, Praze a v Bratislavě.
Firma, jejíž roční obrat širší skupiny se v roce 2023 vyšplhal na 2,9 miliardy korun. Rosteme nepřetržitě už 26 let.
Společnost, která unikátním způsobem propojila svět financí, realit a bankovních služeb. Její obchodní model je v Česku naprosto ojedinělý.
Důvěryhodný partner pro rodinné finance a prodej nemovitostí, který za dobu své existence obsloužil více než 700 000 klientů.
Jedna z největších společností s finančními, ale dnes už i realitními službami v České republice a na Slovensku.
Spolupracujeme s více než 60 finančními institucemi. Udržujeme si tak důležitou nezávislost.

Naši konzultanti se při přípravě nabídky produktů a služeb vždy řídí zájmy klientů, respektují jejich konkrétní finanční situaci, jejich plány a potřeby. Dodržují zásady mlčenlivosti o všech skutečnostech, týkajících se klienta a jednají v souladu s Etickým kodexem společnosti. Pro svou činnost splňují všechny zákonem stanovené podmínky a registrace.