Slovo zakladatele Broker Consulting

Broker Consulting není jen práce.
Je to životní styl.

V roce 1998 jsme začínali v plzeňské kanceláři o rozměrech několika málo metrů čtverečních. Ale v hlavách i srdcích už jsme měli vizi společnosti, která bude pro klienty synonymem nadstandardních finančních služeb. Uplynulo dvacet let, během kterých jsme se vyvíjeli a rostli. Postupně jsme si získávali důvěru lidí a budovali si jméno na finančním a realitním trhu. Když se na nás dnes dívám, vidím silnou společnost s 2 000 profesionálními konzultanty, 700 000 spokojenými klienty.

Našim klientům pomáháme splnit jejich strategické finanční cíle. S vypracovaným individuálním finančním plánem od našich konzultantů se život našich klientů stává o hodně snazším. Podílíme se na tom, aby naši klienti měli bydlení podle svých představ, aby mohli na podzim života čerpat rentu nebo svým dětem mohli zabezpečit dobré vzdělání. Dlouhodobě své klienty provázíme na cestě k finanční nezávislosti. Realitní a finanční operace, které pomáháme uskutečnit, jsou mnohdy jejich největšími a nejvýznamnějšími rozhodnutími. Proto považujeme bezpečné provedení transakce za prioritu.

Součástí našeho týmu jsou odborníci, pro které se práce u nás stala doslova životním posláním. Přinášíme profesní příležitosti mladým studentům, ale i lidem, kteří touží změnit svůj život a cítit uspokojení z práce. V rámci poskytování ještě vyššího stupně komfortu po celé republice intenzivně budujeme síť franšízových poboček Broker Point Premium, které umožňují vyřízení bankovních, realitních a finančních služeb na jediném místě.

K nalezení stále efektivnějšího řešení klientových finančních potřeb přispívá vývoj nových technologií ale i některých mimořádných produktů, které nejsou dostupné jinde než u nás. Jedním z nich je OK Double Plus, inovace, která umožňuje sjednání vysoké pojistné částky za výhodných podmínek. Investiční produkt OK Smart ETF v sobě zase revolučním způsobem kombinuje výhody aktivní správy financí s příznivými cenovými podmínkami pasivního přístupu.

Vyzkoušejte, jak se vám bude žít s finančním plánem od Broker Consulting.

S úctou

Petr Hrubý