Vyřídíme „papírování“

Administrativa v dobrých rukou

Prodej nemovitosti je spojen s řadou rizik a množstvím administrativy. Pro někoho mohou být právní rizika nejvíce stresující složkou celého prodeje. Jiní na ně na začátku prodeje ani nepomýšlejí a podceňují je. My považujeme vytvoření smluvní dokumentace a hlavně zajištění bezpečné transakce pro vás za nejdůležitější část celého obchodu. Rizikům a právním záležitostem proto věnujeme maximum energie.

Všechny smlouvy a důležité dokumenty, které budete v rámci obchodu podepisovat, pro vás připravíme a případně upravíme. Na dokumentaci spolupracuje naše právní oddělení. Cena za služby externího právního zástupce mnohdy dosahuje vysokých částek, u nás je ale stále dostupná v rámci odměny dojednané na začátku celé transakce.

Zařídíme záležitosti ohledně katastru nemovitostí. A bonus nakonec – naši realitní specialisté mají pojištění odpovědnosti, což na trhu není standard. Jako renomovaná společnost se těšíme důvěře našich klientů a při převodu peněz za nemovitost úspěšně využíváme vlastní úschovnu.