Proč podnikat s Broker Consulting?

V Broker Consulting pomáháme lidem k finanční nezávislosti, inspirujeme je, jak dosáhnout vytoužených cílů. V následujících letech bude probíhat přerozdělování trhu s profesionálními finančními a realitními službami. Právě nyní je nejlepší moment pro vstup do oboru. Rapidně roste poptávka klientů po profesionálních konzultantech v těchto oblastech a zaznamenáváme podobný vývoj, který jsme mohli vidět například v Německu či ve Velké Británii.

Pomáháme klientům s finančním plánováním

Lidé chtějí být zdraví, mít dobré vztahy, chtějí dělat, co je baví a co dává smysl. V tom všem hrají významnou roli finance. Nezáleží ani tak na tom, kolik jich lidé vydělávají, ale jak se o své peníze starají. Právě tomu se říká finanční plánování. Díky němu mají lidé více prostředků na důležité věci. Například na vlastní bydlení, vzdělání dětí nebo rentu, finanční nezávislost a další velké radosti. Existují stovky možností, jak ty konkrétní věci zařídit, my zkrátka pomáháme klientům vybírat a zřizovat ty optimální.

Pomáháme klientům s prodejem nemovitostí

Pro mnoho lidí je prodej nemovitosti opravdu životní transakcí. Její výše často mnohokrát překonává objem peněz, které je člověk schopný vydělat za notnou řádku let. Pomáháme klientům, aby tento krok udělali maximálně výhodně a hlavně s jistotou. Spolupracujeme při tom s odborníky, jako jsou profesionální fotografové, video producenti a právníci. A využíváme nejmodernější technologie a velkou sílu Broker Consulting – propojujeme našich 700 000 klientů mezi sebou.