Franšíza Broker Point Premium

Broker Consulting umožňuje od roku 2015 podnikat v rámci franšízového konceptu Broker Point Premium. Tento koncept představuje pro klienty nejširší služby, které mohou na realitním, bankovním a finančním trhu využít. Pobočka obsahuje například i bankomat a vkladomat. Pro franšízanty přináší Broker Point Premium možnost vybudovat dlouhodobě stabilní podnikání. Návratnost investice je zhruba 1 rok. Broker Point Premium patří mezi nejdynamičtěji rostoucí franšízové koncepty v České republice. Aktuálně máme přes 30 poboček.

Koncept Broker Point Premium zvítězil v soutěži Franchisa roku

Pobočky Broker Point Premium se vážou se zajímavými příběhy našich franšízantů, kterým se častokrát doslova proměnil život k lepšímu. Jedním z příběhů je i příběh manželů Husákových z Brna.

Manželé Husákovi Z korporátu ke svobodě

Soňa a Radek Husákovi se ze dne na den stali podnikateli. Opustili svá předchozí zaměstnání, která je již profesně nikam neposouvala, a pod hlavičkou Broker Consulting otevřeli franšízové obchodní místo Broker Point Premium. Propojili tak zkušenosti ekonoma a právničky a klientům úspěšně pomáhají s financemi, investicemi, bankovními i realitními službami. Zkrátka se vším, co patří k finančnímu plánování.

Radek Husák byl typickým úspěšným manažerem v korporaci. „Měl jsem za sebou třináctiletou kariéru v jedné nadnárodní společnosti. Cítil jsem, že v dalším růstu mi brání to, že o mém profesním rozvoji rozhodují jiní. V momentě, kdy jsem zvažoval co dál, přišla možnost provozovat pobočku franšízové sítě Broker Point Premium. Neváhal jsem a chopil se jí,“ vzpomíná Radek Husák. Oblast finančnictví Radka oslovila, dlouhodobě se soukromě zajímal o investování. Právě možnost věnovat se investicím na profesní úrovni a využít nabyté zkušenosti, ho zaujala. Pro franšízing nadchl i svou manželku Soňu, která předtím působila jako právnička na Katastru nemovitostí v Brně.

„S manželem jsme neměli s podnikáním žádné zkušenosti, proto jsme se rozhodli pro formu franšízové spolupráce. Přerod zaměstnance v podnikatele není jednoduchý. Spolupráce se silným franšízorem nám ale ukázala směr, kudy se vydat, nastavila pravidla a pomohla nám se všemi zákonnými požadavky. Najednou jsme měli vše, co jsme pro podnikání potřebovali, od IT systémů, speciálních produktů, marketingu až po vzdělávání.“

Úvodní investice do franšízové pobočky je jeden a půl milionu korun, společnost Broker Consulting může s financováním pomoci. Návratnost je zhruba do jednoho roku. Častými zájemci o Broker Point Premium jsou podnikatelé nebo manažeři z korporací, kteří ve svém oboru dosáhli určitého bodu a hledají vhodný způsob další realizace.

Radek Husák k tomu dodává: „Broker Point Premium v Brně na Vídeňské jsme otevírali v polovině roku 2017 a investice do pobočky se nám vrátila zpět na podzim 2018 a daří se nám stále lépe. Dneska už se cítím jako právoplatný podnikatel, který se už zaměstnancem pravděpodobně nikdy nestane.“