OK Double Plus – chytré řešení pro vaše zabezpečení

Znásobte výrazně své pojistné krytí a získejte do života více jistoty.

Extrémně levné životní pojištění

S produktem OK Double Plus můžete využívat milionovou ochranu pro případ smrti a invalidity a závažných onemocnění za zlomek obvyklých cen.

Například v pětadvaceti letech za pouhých 234 Kč** měsíčně. A ve třiceti letech? Vystačíte pouze se 259 Kč* měsíčně. Přitom v nejlepších současných produktech stojí podobná ochrana přes 704 korun.

Co nám umožňuje nabídnout pojištění za nejlepší ceny na trhu? Klíčovým důvodem je, že se jedná o revoluční koncept skupinového pojištění připravený na základě trojstranných jednání se spolehlivými zahraničními partnery – německou pojišťovnou myLife a francouzskou zajišťovnou SCOR.

Revoluční model

Produkt OK Double Plus stojí na revolučním konceptu skupinového pojištění. Jak to přesně funguje?

Pojistníkem je společnost Broker Consulting, která také zařizuje efektivní správu části pojištění. Díky tomu odpadá celá řada obvyklých nákladů, které zvyšují cenu pojištění a vy šetříte peníze.

Model skupinových pojištění funguje už řadu let například u flotilových pojištění automobilů. Odvahu převést jej v této podobě do světa životního pojištění ale našla společnost Broker Consulting jako první.

Jednoduchá administrativa

Jak můžete začít využívat benefitů nového OK Double Plus? Pro přihlášení k pojištění Vám stačí jednoduchý formulář ve formátu A4. Lidé do 51 let věku získají pojištění až do 2 000 000 Kč bez nutnosti vyplňovat obsáhlý zdravotní dotazník a to i v případě, že vaše zdraví není stoprocentní***. Lidé nad 51 se mohou pojistit za stejných podmínek do 1 000 000 Kč. Špičkovou pojistnou ochranu můžete sjednat v sedmi variantách:

  • Pojištění pro případ smrti a invalidity 3. a 2. stupně
  • Pojištění pro případ smrti, invalidity 3 stupně a závažných onemocnění (25%)
  • Pojištění pro případ smrti a invalidity 3. a 2. stupně a závažných onemocnění (25%)
  • Pojištění invalidity 3. a 2. stupně s 20% plněním v případě smrti
  • Pojištění invalidity 3 stupně a závažných onemocnění (25%) s 20% plněním v případě smrti
  • Pojištění invalidity 3. a 2. stupně a závažných onemocnění (25%) s 20% plněním v případě smrti
  • Pojištění pro případ smrti a závažných onemocnění (25%)

V OK Double Plus můžete být pojištěni až do 5 000 000 Kč. Stačí si zvolit a ihned začít využívat produkt OK Double Plus. S výběrem vhodné varianty Vám pomůže Váš finanční konzultant Broker Consulting.

Čekání je u konce

Na pojištění s parametry, kterými disponuje OK Double Plus, čekali finanční konzultanti a jejich klienti již několik let. Nyní se mohou spolehnout na řešení od Broker Consulting, díky kterému mají dostupné dostatečně vysoké pojištění, které odpovídá jejich skutečným potřebám a pravidlům současného finančního plánování. Konečně jsou cenově dostupné i částky v řádech milionů korun. Díky tomu si můžete užívat jistotu Vašeho životního standardu, nebo „být v klidu“ například se splácením hypotéky.

Trojnásobné pojistné částky

OK Double Plus si můžete sjednat k běžným produktům životního pojištění zprostředkovaným poradenskou společností Broker Consulting. Za nejlepší ceny na trhu můžete až ztrojnásobit pojistné částky svého životního pojištění. Získáte tak zabezpečení s poměrem ceny a výkonu, jaký se dosud na českém trhu nevyskytuje.

* Zajišťovna: Jednoduše by se dalo říct, že zajišťovna je pojišťovna pojišťovny. Pojišťovny se musejí částečně zajišťovat ze zákona. Pokud zajišťovna poskytuje pojišťovně své služby efektivně, může být pojištění pro klienty výrazně levnější.
**Pojistné za pojištění OK Double Plus se zvyšuje v pětiletých intervalech v závislosti na aktuálním věku pojištěného a sjednaném rozsahu pojistného krytí.
***Konkrétní rozsáhlý seznam přijatelných zdravotních komplikací je k dispozici u Vašeho finančního konzultanta.