Špičkové zázemí pro vaši práci

Jsme nenapravitelní nadšenci do technologií a vynakládáme na jejich vývoj desítky milionů ročně, což si můžeme dovolit díky naší velikosti. Naše technologie se snadno ovládají a vyhovují lidem všech generací.

Jako první podepisujeme dokumenty v iPadu

Jako jediní na trhu máme k dispozici technologii BioSign, která nám umožňuje s klienty podepisovat a vyplňovat dokumenty či smlouvy v iPadu.

Aplikace Brok

Brok je naše stěžejní aplikace pro iPad. Co do něj s klienty zadáte, to se přepisuje do všech dalších systémů. S jeho pomocí dokážeme finanční plánování i reality prezentovat interaktivně a srozumitelně pro každého.

Našeptávač – analýza dat ve vašich službách

CRM systém, díky kterému můžeme špičkově servisovat naše klienty. Na základě analýzy dat i prostých “připomínek” víme, co a kdy klient potřebuje.

Be-on-line aneb srovnávač a sjednávač

Be-on-line rychle srovná možnosti na trhu a doručí klientovi bezpečně perfektní výsledek.

Rex

Špičkový systém REX spravuje naše realitní nabídky a poptávky klientů. Umožňuje řídit celou realitní transakci bezpečně a přináší i nové klienty.

Exkluzivní produkty

Jen v Broker Consulting máte k dispozici exkluzivní produkty, které jinde vaši klienti nesjednají – OK Double plus a OK Smart ETF.

Tým, na který se můžete obrátit

Víte, čeho se lidé při vstupu do našeho oboru obávají? Toho, že se v nových oblastech nezorientují. Je jasné, že na konzultanty i manažery jsou dnes kladeny vysoké odborné nároky. Ale proto máme v Broker Consulting více než 100 zaměstnanců. Pracujeme “spolu”, každý se má vždy na koho obrátit. Poskytujeme analytický, odborný, administrativní a právní servis.

Můžete se obrátit na sedmičlenné analytické oddělení, na pětičlenné realitní oddělení a více než deset právníků, kteří jsou specialisté na realitní obchod. Obrovský kus administrativy a komunikace s finančními institucemi zase přebírají naše pracovnice a pracovníci v Plzni v rozsáhlém back office. Systémy a inovace připravuje silné IT a vývojové oddělení. Profesionální komunikaci s klienty obstarává centrum péče o zákazníky (call centrum).

Compliance podpora – nový a velmi důležitý fenomén

Několikačlenné oddělení compliance pečuje o špičkovou implementaci zákonů a nařízení ČNB. Pro klienty přestavujeme jistotu, že se mají kam obrátit a že za poskytnutou službou vždy stojí silná značka Broker Consulting. Jsme také zakládajícím členem Unie společností finančního zprostředkování a poradenství, která se v roce 2018 transformovala do nově vzniklé České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování. Asociace nejenom sleduje, ale také připomínkuje vývoj legislativy. Pro naše spolupracovníky to znamená přístup k důležitým informacím v dostatečném předstihu