Přicházím z oboru

Partnerství s Broker Consulting přináší zejména možnosti růstu pro celý tým, možnost poskytovat komplexní služby, právní a legislativní klid, špičkové technologie a prostředí, ve kterém dostávají prostor ti nejlepší profesionálové, kteří se práci věnují naplno. O své zkušenosti o přechodu do Broker Consulting s celým týmem se s námi podělil regionální ředitel Jiří Vejr.

Jiří Vejr Vytváříme high-end podmínky pro profesionály z oboru

Máme průměrný osobní obrat konzultantů přes 100 000 korun za měsíc.

My jsme s celým týmem přešli z pojišťovny. Co byste měli vědět vy, když uvažujete o přechodu? Broker Consulting představuje systém a značku pro ty nejlepší konzultanty a manažery na trhu. Dá se to změřit. V Broker Consulting obrat na jednoho profi spolupracovníka přesahuje 100 000 korun za měsíc. Porovnejte s jinými.

Hledáte jen svobodu, nebo systém, který funguje?
Svoboda a demokracie jde u nás ruku v ruce s odpovědností. Jsme synonymem pro skvělou službu klientům, odbornost a nasazení. Chceme „spolu” vítězit, jako ve sportu. Jsme profesionálové, hrajeme podle pravidel, staráme se o to, aby věci skvěle fungovaly. Vytváříme systém, který nám umožňuje soustředěnou práci. To je náš přístup. A samozřejmě očekáváme, že podobné hodnoty budou vyznávat i naši noví kolegové.

Skutečné partnerství
Všichni, kteří jsme přišli z oboru, a je jedno, jestli z finanční instituce, makléřské firmy či z realitky, jsme přišli se svými zvyky. A také s vírou, že se naše situace ještě zlepší. Při přechodu kamkoliv se ale úspěch nedostavuje automaticky. Když jsme přecházeli my, tak v Broker Consulting za sebou měli spojování celých firem (Fin Consulting, Broker Expert, Integrated Financial Services) v ČR i SR a opakované úspěchy v adaptaci desítek konzultantů. Zkušenosti ostatních mi dávaly pozitivní vyhlídky. Prošli jsme ročním adaptačním obdobím, měli jsme čas a zvýšenou podporu a výsledkem byl celkový růst.

Život s Broker Consulting má pár skvělých třešní na dortu: golfové turnaje, pravidelná regata, konference, výjezdní porady, soutěže o zájezdy po celém světě, dobročinné akce, večeře, plesy… Vše, co můžeme potřebovat pro naši manažerskou roli či pro zpříjemnění života, tu pro nás (konzultanty i management) mají.