Program pro lidi, kteří s námi začnou druhou kariéru

Naším programem prošly již stovky lidí. Bývalí ředitelé firem, obchodníci, sportovci, učitelé, bankéři, podnikatelé… Dnes mají vybudované konzultantské praxe a z nich plynoucí příjmy. Každý má u nás svého garanta, který mu se změnou pomáhá tak, jak intenzivně je nebo naopak není potřeba. Stojí za to mít uplatnění, které vás baví, dává smysl a umožňuje vám žít, jak si představujete. My ho nabízíme.

Tomáš Paur Pracujeme a zapomínáme přemýšlet, zda to dává smysl.

Velkou část života strávíme intenzivní prací, vyděláváním peněz. Je to asi 80 000 hodin času. Mnoho lidí ale dojde po letech ve svém zaměstnání (a někdy i v podnikání) k pocitu, že je jejich práce nenaplňuje. Nenaplnění v práci může mít mnoho rovin. Někomu přijde jeho práce společensky málo významná. Někdo zase není za svou práci adekvátně ohodnocen, nebo není spokojen se vztahy na pracovišti. Aktivní lidé často zápasí s pocitem, že nejsou dostatečně využití a nemohou se realizovat. V práci, kde kolegové jedou v polovičním tempu, se cítí nesví. Nechtějí se sedřít, ale dělat činnosti, které mají smysl. Pokud zažíváte podobné pocity, je na čase si položit otázku, zda by vám pomohl start „druhé kariéry“.

Volně dýchat díky druhé kariéře

Právě druhá kariéra často pomůže lidem znovu volně dýchat. Žijeme v době, kdy vydržet celý život v jednom oboru, či dokonce v jedné práci je už neobvyklé. Část lidí vidí v druhé kariéře hrozbu a část příležitost. Obavy jsou přirozené, proto je nejlepší se s činností u nás nejprve v klidu seznámit, sednout si s někým, kdo u nás pracuje již dlouho, a teprve pak činit nějaká rozhodnutí. Lidem, kteří se chtějí o příležitosti u nás dozvědět více a nahlédnout pod pokličku, umožňujeme, aby u nás nějaký čas strávili a dozvěděli se vše co potřebují vědět, aby mohli udělat rozhodnutí. Vyplňte formulář a domluvíme s vámi podrobnosti.