Firemní program zaměstnanců společnosti ČEZ

Vítáme vás na stránkách společnosti Broker Consulting, která je připravena všem zaměstnancům společnosti ČEZ poskytnout spolehlivý a špičkový servis v oblasti osobních financí.

Broker Consulting je ryze českou společností, která působí na trhu od roku 1998 a patří mezi pětici největších finančně poradenských společností v České republice. Se službami Broker Consulting je spokojeno již více než 600 tisíc klientů, kterým tato společnost pečuje o více než 50 mld. Kč. S Broker Consulting ušetříte v průměru více než 700 korun měsíčně při financování bydlení, snížíte si v průměru o 20 % platby za pojistné smlouvy a získáte až o 2 % vyšší zhodnocení peněz na bankovních účtech. V polovině roku 2011 zvítězili poradci Broker Consulting v největším testu kvality finančních poradců (v odborné porotě byli i zástupci médií iDNES.cz a Měšec.cz).

S finančními konzultanty Broker Consulting se můžete setkat v příjemných prostorách kanceláří a OK Finančních center. Ochotně vás také navštíví ve vašem bydlišti nebo v práci v čase, který vám bude vyhovovat. Jde o součást poskytovaného servisu.

K získání bezplatného a nezávazného návrhu vašeho řešení prosím vyplňte níže vyplněný formulář. Po jeho odeslání vás bude v nejbližší možné době kontaktovat náš finanční konzultant.

    Kontaktujte nás

    Vyberte službu:

    Tímto uděluji souhlas s tím, aby mi společnost Broker Consulting, a.s. zasílala v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb., v platném znění, obchodní sdělení obsahující nabídku služeb a produktů či newslettery na výše uvedenou e-mailovou adresu nebo na všechny výše uvedené e-mailové adresy. VÍCE >

    Společnost Broker Consulting, a. s., bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, telefon, e-mail, adresa trvalého bydliště a další identifikační a kontaktní údaje, a to za účelem zasílání obchodních sdělení. Beru na vědomí, že udělení tohoto souhlasu je dobrovolné a že ho mohu zcela nebo zčásti odvolat. Bližší informace o způsobu zpracování osobních údajů naleznete ZDE >

    Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.