Vinohradská 37: desátý OK POINT v Praze

Praha, 18. září 2018 –Už desátý OK POINT v Praze slavnostně otevřely Broker Consulting a mBank. Nachází se na adrese Vinohradská 37 na místě bývalé centrály mBank. Franšízanty jsou Petr Mareš a Jan Smílek. OK POINT s pořadovým číslem 42 je stejně jako všechny ostatní vybaven moderními technologiemi, privátní zónou a vkladomatem s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu.

„Jubilejní desátý pražský OK POINT dostal do vínku dva unikáty – jednak je první pobočkou, která vznikla z bývalého obchodního místa mBank, a jednak se jedná o druhý OK POINT na Vinohradské třídě. Je to jedna z nejvýznamnějších ulic v Praze, kde sídlí řada firem a jsou na ní čtyři zastávky metra. Proto jsem rád, že tam sídlí hned dva naše OK POINTy,“ komentuje Radim Štantejský, manažer projektu OK POINT Broker Consulting.

OK POINT Vinohradská 37

OK POINT ve v Praze na Vinohradské 37 se nachází v dolní části ulice blíže k Václavskému náměstí a budově Českého rozhlasu. Nejbližší zastávka tramvají je Italská, řidiči pak v okolí najdou dostatek fialových parkovacích zón (s parkovacím automatem). Franšízanty jsou Petr Mareš a Jan Smílek, kteří oba mají předchozí bohaté zkušenosti z oboru financí.

„OK POINT na nás zapůsobil svojí komplexností služeb. Takovou šíři servisu od finančního plánovaní přes bankovní služby až po realitní obchody nenajdou klienti na žádné bankovní pobočce. U nás jim rádi pomůžeme se vším, a to od brzkého rána až do večerních hodin,“ říká franšízant Jan Smílek.

adresa: Vinohradská 938/37, Praha 2 – Vinohrady, 120 00

otevírací doba: PO – 8:30 až 18:00, ÚT a ČT – 8:30 až 17:00, ST – 7:30 až 20:00 a PÁ – 8.30 až 16:00

bankomat / vkladomat: non-stop

OK POINTy jako fenomén v rámci finančního trhu v České republice

Franšízová pobočka OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven a řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik různých filiálek. Jedná se o unikátní místo, jehož cílem je usnadnit klientům život a ulehčit jim orientaci v nepřeberném a nepřehledném množství nabízených služeb. Propojujeme zde finanční plánování, nízkonákladové bankovnictví, dokonce i realitní služby. Tou nejpodstatnější výhodou OK POINTu je pak možnost sjednat si produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí, a to za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Díky lidskému přístupu ke klientům, diskuzi nad jejich přáními a plány a šíří poskytovaných služeb se OK POINTy staly jedním z nejrychleji rostoucích franšízových konceptů na tuzemskám trhu. Výhodou je také vstupní investice v maximální výši 1,5 milionů korun, která je mnohonásobně nižší než u populárních franšíz z oblasti gastronomie. Svou roli hraje i prestiž finančního odvětví, která oslovuje zejména stávající úspěšné podnikatele či vrcholové manažery z korporací hledající druhou kariéru. Příležitost pro otevření OK POINTu z hlediska dlouhodobého strategického rozvoje jsou nyní ve městech Praha, Příbram, Hodonín, Břeclav, Chrudim, Žďár nad Sázavou, Havířov, Čáslav, Kutná Hora, Třebíč, Tábor, Písek, Klatovy, Rokycany, Rakovník, Cheb, Aš, Kadaň a Vsetín.

Více o OK POINTech na www.okpointy.cz.