Viladomy Ořech nabídnou dvanáct nadstandardních bytových jednotek

V obci Ořech u Prahy začne od března letošního roku výstavba čtyř viladomů dohromady s dvanácti bytovými jednotkami s dispozicí 4+kk a jednotlivé rozloze od 90 do 100 m2se zahrádkou, nebo terasou. Nově budovaný developerský projekt, nabízený společností Broker Consulting, spojuje nadstandardní bydlení se snadnou dostupností Prahy.

„Přízemní byty disponují zahradou o rozloze cca  50  až 100 metrů čtverečních. Prostorné terasy o rozloze nejméně 14 metrů čtverečních jsou součástí všech ostatních bytových jednotek. Od ledna probíhá prodej jednotlivých bytů, výstavba bude zahájena v březnu tohoto roku,“ upřesňuje Klára Vojáčková z OK POINTu, obchodního místa Broker Consulting.

Cena se dle velikosti pohybuje od 5,699 milionů do 6,099 milionů korun. „Součástí výhradního prodeje Broker Consulting je nabídka financování koupě nemovitosti hypotečním úvěrem na bydlení a další navazující finanční služby jako pojištění majetku a domácnosti,“ upřesňuje Vojáčková. 

Viladomy kombinují pohodlí rodinného života v soukromí a zároveň poskytují výhodu přátelských sousedských vztahů. Jejich orientace je z východu na západ a velká francouzská okna poskytnou budoucím obyvatelům dostatek světla. Všechny viladomy splňují kritéria energetické náročnosti kategorie B (velmi úsporná) a budoucím uživatelům zajistí značné úspory na jejich provoz, zejména pak vytápění.

Lokalita obce Ořech se nachází na území Praha – západ v těsné blízkosti pražského okruhu. To jí poskytuje vynikající spojení jak do širšího centra Prahy (Obchodní centrum Anděl 15 minut autem), tak také na Letiště Václava Havla (10 minut autem). Do obce jezdí dvě linky Pražské integrované dopravy (PID). Obec Ořech je místo s bohatou historií, první zmínky o ní se vyskytují již v roce 933. Skvostnou dominantu tvoří monumentální římskokatolický kostel Stětí svatého Jana Křtitele, prvně doložený již v roce 1352. Místo se na přelomu 19. a 20. století stalo duchovním působištěm faráře a významného spisovatele Jindřicha Šimona Baara, po němž se také jmenuje Baarovo náměstí. Obec Ořech nabízí vynikající občanskou vybavenost v podobě mateřské a  základní školy, sportovního vyžití pro celou rodinu v rámci lanového centra a sportovci uvítají sportovní klub SK Viktorie Ořech.

Další informace jsou k dispozici na http://www.viladomyorech.cz/.