Jubilejní 30. OK POINT otevřela první master-franšízantka

Praha, 27. února 2018 – V druhé polovině února byl otevřen OK POINT v Praze v Karlíně, který se stal jubilejní 30. otevřenou pobočkou pod hlavičkou finančně-poradenské společnosti Broker Consulting a retailové mBank. Jeho postavení je o to výjimečnější, že za ním stojí první master-franšízantka OK POINTů Jitka Přibylová.

„Výhodou našeho franšízového konceptu je možnost otevřít si několik OK POINTů a zvýšit tak své příjmy. První master-franšízantkou se stala ředitelka Jitka Přibylová, která provozuje jeden z našich nejúspěšnější OK POINTů v Klimentské ulici v Praze,“ komentuje otevření Radim Štantejský, regionální ředitel Broker Consulting a projektový manažer franšízového konceptu OK POINT.

Jubilejní 30. pobočka OK POINT se nachází v lukrativní a dynamicky se rozvíjející lokalitě Rohanského nábřeží v Praze v Karlíně, které se v posledních letech stalo jedním z pražských byznys center. OK POINT je situován v budově River Garden Office II. Kromě skvělé dopravní a pěší dostupnosti nabízí i možnost parkování v přilehlém okolí. Díky spolupráci s mBank mají klienti této banky možnost využít i vkladomatu s provozem 24 hodin sedm dní v týdnu.

„Osobně považuji Karlín za moderní čtvrť, která je otevřená konceptům, jako je náš OK POINT, a kde to žije. Abychom podtrhli sounáležitost s lokalitou a přátelskost naší finanční pobočky, připravujeme na našem OK POINTu předzahrádku pro posezení klientů, kde je rádi pohostíme naší kávou. I v tom budeme mít prvenství,“ shrnuje master-franšízantka Jitka Přibylová a dodává: „Co ale především najdou klienti u nás na OK POINTu, jsou komplexní služby finančního plánování propojené se službami realitními. Na jednom místě tak vyřídí vše bez nutnosti obíhat několik obchodních míst různých institucí.“

Do konce roku 2018 se šedesátkou otevřených OK POINTů

Koncept OK POINTů vstupuje do svého druhého roku existence, který by měl završit 60 otevřenými pobočkami. Úspěch OK POINTů je postaven na třech hlavních pilířích: strategické spolupráci s mBank, atraktivních lokalitách s prémiovými prostory a jednotlivých provozovatelích.

„Strategické partnerství s Broker Consulting posiluje fyzickou přítomnost a dostupnost mBank napříč celou Českou republikou. Jako primárně digitální banka se silným postavením ve světě internetu tak prostřednictvím této strategické spolupráce oslovujeme potenciální klienty, kteří více oceňují osobní vztah se svým poradcem v oblasti financí,“ doplňuje Petr Baťka, manažer pro spolupráci s externími partnery mBank.

OK POINT River Garden Office II

Rohanské nábřeží 670/19, 186 00, Praha 8 –  Karlín

otevírací doba: PO, ST – 9.00 – 18.00, ÚT, ČT – 9.00 – 17.00, PÁ – 9.00 – 16.00

vkladomat: non-stop

OK POINTy jako fenomén v rámci finančního trhu v České republice

Koncept franšízových poboček OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven a řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik různých filiálek. Jedná se o unikátní místo, jehož cílem je usnadnit klientům život a ulehčit jim orientaci v nepřeberném množství nabízených služeb. Propojuje se zde finanční plánování, bankovnictví s nízkými poplatky, dokonce i realitní služby. Tou nejpodstatnější výhodou OK POINTu je pak možnost sjednat si produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí, a to za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Díky lidskému přístupu ke klientům, ochotě spolupráce a diskuzi nad jejich přáními a plány se může počet franšíz i nadále úspěšně rozrůstat.

Více o OK POINTech na www.okpointy.cz.