Další tři nové OK POINTy otevřeny zkraje března

Praha, 22. března 2018 – Na počátku března otevřely Broker Consulting a mBank další tři OK POINTy. Tentokrát se dočkaly moravskoslezská metropole Ostrava a perníkové Pardubice a město pohádek Jičín. Ve všech třech městech tak mají obyvatelé díky konceptu OK POINT nově možnost vyřešit bankovní služby, osobní finance, pojistné produkty a reality pohodlně na jednom místě.

„Kompletní finanční služby na jednom místě přinášejí klientům také nemalou časovou úsporu. Velkou výhodou OK POINTů jsou moderní on-line technologie, které patří ke standardnímu vybavení pobočky. Klienti díky nim snadno pochopí princip dlouhodobého finančního plánování, který jim pomůže splnit si svá přání a cíle,“ vysvětluje služby Radim Štantejský, regionální ředitel Broker Consulting a projektový manažer franšízového konceptu OK POINT.

OK POINT Ostrava

OK POINT v metropoli Moravskoslezského kraje se nachází v těsné blízkosti samého centra Ostravy, a to na Mlýnské ulici naproti Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Nahradil prostory po redakci Moravskoslezského deníku. Franšízantem je Lukáš Kubík, manažer senior Broker Consulting. Kromě skvělé pěší i dopravní dostupnosti s možností parkovat v bezprostřední blízkosti pobočky mají návštěvníci OK POINTu k dispozici i vkladový bankomat s provozem 24 hodin sedm dní v týdnu.

„Jsem rád, že se mi povedlo otevřít OK POINT právě v Ostravě. Díky našemu konceptu tak na jednom místě klienti vyřeší většinu potřeb souvisejících s osobními a rodinnými financemi od bankovních účtů, přes hypotéky, investice, pojištění až po reality. Naše služby jsou spjaté s dlouhodobým finančním plánováním, které považuji z hlediska posilování finanční gramotnosti obyvatel za klíčové,“ uvádí franšízant Lukáš Kubík.

OK POINT Ostrava

Mlýnská 317/10, Ostrava, 702 00

otevírací doba: PO, ST – 9.00 – 18.00, ÚT, ČT – 9.00 – 17.00, PÁ – 9.00 – 15.00

vkladomat: non-stop

OK POINT Pardubice

Provozovatelé pardubického OK POINTu jsou manželé Martin a Jana Bednářovi, kteří spolu již úspěšně podnikali. Jejich pobočku klienti najdou na jedné z hlavních pardubických tříd, a to 17. listopadu, která je kousek od historického centra Pardubic. Dostupnost je jak pro pěší, vlastní dopravou a díky nedalekému nádraží i pohodlně vlakem. Také v Pardubicích je k dispozici vkladový bankomat s provozem 24 hodin sedm dní v týdnu.

„Na atraktivní lokalitu jsme měli štěstí, náš OK POINT nahradil pobočku Expo bank. Právě to, že prostory již využívala finanční instituce, výrazně urychlilo rekonstrukci a termín otevření OK POINTu pro klienty,“ uvádí franšízant Martin Bednář.

OK POINT Pardubice

17. listopadu 389, Pardubice, 530 02

otevírací doba: PO – PÁ – 9.00 – 17.00

vkladomat: non-stop

OK POINT Jičín

OK POINT ve východočeském Jičíně otevřel franšízant Zdeněk Langr, senior manažer Broker Consulting. Pobočka se nachází v komfortní pěší zóně v historickém centru města v Husově ulici. Parkování je možné v přilehlých ulicích, nebo přímo před pobočkou. Jičínský OK POINT rozšířil dostupnost služeb profesionálního finančního plánování a služeb mBank i mimo krajská města. I zde mají klienti mBank možnost vkládat hotovost pomocí vkladomatu 24 hodin denně sedm dní v týdnu. 

„Kdybych měl říci, pro koho jsou služby OK POINTu ideální, tak jednoznačně pro celou rodinu, napříč generacemi, nejsme věkově omezeni. A to mne, jako otce čtyř dětí, oslovilo nejvíce. Finanční plánování totiž začíná už v raném věku a ne až s první výplatou, jak se mnoho klientů domnívá,“ přibližuje služby OK POINTu Zdeněk Langr.

OK POINT Jičín

Husova 104, Jičín, 506 01

otevírací doba: PO – ČT – 8:30 – 17.00, PÁ – 8:30 – 16:30

vkladomat: non-stop

OK POINTy jako fenomén v rámci finančního trhu v České republice

Koncept franšízových poboček OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven a řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik různých filiálek. Jedná se o unikátní místo, jehož cílem je usnadnit klientům život a ulehčit jim orientaci v nepřeberném množství nabízených služeb. Propojuje se zde finanční plánování, bankovnictví s nízkými poplatky, dokonce i realitní služby. Tou nejpodstatnější výhodou OK POINTu je pak možnost sjednat si produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí, a to za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Díky lidskému přístupu ke klientům, ochotě spolupráce a diskuzi nad jejich přáními a plány se může počet franšíz i nadále úspěšně rozrůstat.

Více o OK POINTech na www.okpointy.cz.