Absolutním vítězem je OK POINT. Unikátní projekt ocenila porota ve Franchise roku

Franšízový projekt OK POINT zvítězil v prestižní soutěži Franchisa roku 2022. Prvenství v hlavní kategorii Franchisor roku získal koncept od Broker Consulting za vysokou kvalitu poskytovaných služeb a skvělé ekonomické výsledky. Obojí ocenila odborná porota České asociace franchisingu, která pořádala tuto soutěž již poosmé. Porotci vyzdvihli také výjimečný vztah Broker Consulting k franšízantům a veškerou podporu, která k nim od společnosti směřuje.

Naši franšízanti mají u nás zajištěné unikátní a prvotřídní zázemí jako nikde jinde v Česku. První místo je nejenom vizitkou velkého úspěchu našich OK POINTŮ, ale především vyzdvihuje práci všech, kdo se na konceptu a jeho rozvoji podílejí,” řekl po vyhlášení Jan Lener, ředitel odboru marketingu a komunikace Broker Consulting.

OK POINT. To je propojení finančních a realitních služeb na jednom místě, které nemá na našem trhu obdoby. Tento koncept oceňují nejenom stávající klienti, ale i ti nově příchozí, kterým se na OK POINTECH dostává komplexního řešení ve vlastních financích a realitách, ale i v zabezpečení nebo bankovních službách.

Splnění svých životních cílů. Zabezpečení dětí. Zajištění vlastního bydlení. Zhodnocení úspor. Větší jistota nebo třeba jen zorganizování měsíčního rozpočtu. Taková a další komfortní a efektivní řešení přináší Broker Consulting a pobočky OK POINT dlouhodobě svým klientům, navíc s výhledem na celoživotní péči. Veškeré služby se stále vylepšují a posouvají dopředu, a to i díky řadě softwarových řešení a aplikací.

Celková podpora, kterou u Broker Consulting franšízanti získávají, začíná u výstavby a zařízení pobočky pokračuje marketingovou podporou a opřít se mohou rovněž o právní, compliance a produktovém oddělení.  A tím to nekončí. Franšízantům je k dispozici speciální tým podpory, který o ně pečuje a podporuje jejich následovné podnikání.

Být absolutním vítězem v prestižní soutěži je pro nás mimořádnou ctí a odměnou za naši práci a zároveň také velkou motivací do budoucna. Poděkování patří našim franšízantům a celému týmu podpory. Směřuje i nejvyššímu vedení Broker Consulting za důvěru, kterou jsme od něj před devíti lety dostali. Dík patří i odborné porotě a všem soutěžícím konceptům za utváření franšízového trhu v Česku,” dodal k ocenění Radim Štantejský, projektový manažer OK POINTŮ a obchodní ředitel Broker Consulting.

OK POINTY patří dlouhodobě mezi nejúspěšnější franšízové projekty na tuzemském trhu. Potvrzuje to mimo jiné zisk prvenství v letošním ročníku soutěže. První místo v hlavní kategorii si Broker Consulting za OK POINTY odnesl letos poprvé, loni se ve stejné kategorii umístil na stříbrné příčce a získal i cenu poroty za podporu franšízantů.

Společnost Broker Consulting, provozovatel OK POINTŮ, momentálně pečuje o více než 700 000 klientů, o ty se starají také franšízanti na několika desítkách poboček.


Broker Consulting patří mezi nejvýznamnější společnosti zprostředkovávající finanční a realitní služby v České republice a na Slovensku. Svým klientům přináší nadstandardní nabídku finančních, bankovních a realitních služeb. Od svého založení v roce 1998 už získala důvěru více než 700 000 klientů a přes 4 000 firem. Distribuci služeb zajišťuje přibližně 2 000 konzultantů ve více než 100 kancelářích a na několika desítkách franšízových poboček OK POINT, které klientům nabízejí bankovní, finanční a realitní služby pod jednou střechou.


Kontakt pro média:

Michaela Sahulová, specialistka PR a externí komunikace

tel.: +420 731 538 373, e-mail: michaela.sahulova@bcas.cz