Vkladomat mBank nově dostupný i pro klienty ve Zlíně, a to na OK POINTu

Praha, 29. listopadu 2017 – V polovině listopadu byl otevřen OK POINT ve Zlíně, který se stal již devátou franšízovou pobočkou zprovozněnou na Moravě a celkově dvacátou šestou v republice. Díky strategické spolupráci finančně-poradenské společnosti Broker Consulting a retailové mBank mají klienti této banky možnost využít prvního vkladomatu mBank v tomto krajském městě s provozem 24 hodin sedm dní v týdnu. Najdou ho na OK POINTu v ulici Soudní 5259 v centru Zlína. 

Pobočka se nachází v těsném sousedství náměstí Míru a třídy Tomáše Bati a naproti sadu Svobody. Kromě skvělé dopravní a pěší dostupnosti nabízí i možnost parkování v přilehlém okolí. „Náš OK POINT je na místě, kde původně sídlila filiálka jedné tradiční banky. Klienti, kteří sem byli zvyklí chodit, tu nyní kromě bankovních produktů mohou řešit nově investice, finanční plánování, ale třeba i reality. Díky šíři poskytovaných služeb se OK POINT může stát volbou číslo jedna pro většinu rodin, malých podniků i jednotlivců v okolí,“ shrnuje výhody franšízantka pobočky Jitka Foltýnková.

OK POINT Zlín

OK POINTy do poloviny roku 2018 v dalších 15 moravských městech

V současné době je otevřeno 27 OK POINTů, z nichž se devět nachází na Moravě (včetně Vysočiny) – tři v Brně, po jednom v Opavě, Olomouci, Velkém Meziříčí, Třinci, Hlučíně a Zlíně. Do konce roku by se jejich počet měl rozšířit na jedenáct, k otevření se připravují pobočky v Ostravě a Blansku.

„Naším cílem je mít v první polovině roku 2018 otevřeno celkem 50 OK POINTů. Na Moravě a na Vysočině vidíme příležitosti pro franšízové podnikání v oblasti financí v Českém Těšíně, Havířově, Havlíčkově Brodě, Humpolci, Jihlavě, Pelhřimově, Prostějově, Přerově, Šumperku, Uherském Hradišti či ve Vsetíně,“ vypočítává Radim Štantejský, projektový manažer franšízového konceptu OK POINT, a dodává: „V posledních měsících evidujeme mimořádný zájem o OK POINTy ze strany kandidátů, kteří přicházejí z různých oblastí. Primárně se jedná o úspěšné podnikatele či manažery z korporací, kteří ve svém oboru dosáhli určitého bodu a hledají vhodný způsob další realizace a náš koncept se pro ně stává vysoce zajímavým.“

 

OK POINT Zlín

Soudní 5259, 760 01 Zlín

otevírací doba: PO – ČT 8:30 až 16:30 hodin, PÁ 8:00 až 16:00 hodin

vkladomat: non-stop

 

OK POINTy jako nový fenomén v rámci finančního trhu v České republice

Koncept franšízových poboček OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven a řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik různých filiálek. Jedná se o unikátní místo, jehož cílem je usnadnit klientům život a ulehčit jim orientaci v nepřeberném množství nabízených služeb. Propojuje se zde finanční plánování, bankovnictví s nízkými poplatky, dokonce i realitní služby. Tou nejpodstatnější výhodou OK POINTu je pak možnost sjednat si produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí, a to za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Díky lidskému přístupu ke klientům, ochotě spolupráce a diskuzi nad jejich přáními a plánů se může počet franšíz i nadále úspěšně rozrůstat. Více o OK POINTech na www.okpointy.cz.

 

Kontakt pro média

Viola Baštýřová

specialistka externí komunikace Broker Consulting

M: +420 776 210 599

E: tisk@bcas.cz

O společnosti Broker Consulting

Broker Consulting je jednou z největších poradenských společností na českém i slovenském trhu v oblasti financí a realit. Od roku 1998 získala na českém trhu důvěru více než 550 000 klientů. Poskytuje také služby přes 4 000 firmám. Služby společnosti Broker Consulting poskytuje přibližně 1500 finančních konzultantů ve více než 100 klientských centrech a kancelářích. Společnost přinesla na český trh řadu inovací. Jednalo se například o investice do otevřených podílových fondů se zamykáním zisků nebo unikátní produkty unikátního životního dopojištění, které umožňují pojistit smrt a invaliditu za zlomek obvyklých cen. Broker Consulting rovněž ve spolupráci s mBank vytváří síť franšízových poboček pod názvem OK POINT, který je aktuálně otevřeno 27.

O mBank

mBank je inovátorem v oblasti internetového a mobilního bankovnictví v České republice a díky tomu, že se pro ni rozhodlo již více než 600 000 klientů, je 5. největší bankou v ČR. V prosinci 2014 mBank přinesla inovativní mobilní aplikaci vytvořenou podle reálných potřeb klientů, která v nezávislém testu expertního serveru Tyinternety.cz získala zlatou příčku, a to především díky své rychlosti a uživatelské přívětivosti. Mezi produkty mBank patří kromě osobních a spořicích účtů také kreditní karty, spotřebitelské půjčky a hypoteční úvěry. V České republice působí mBank jako organizační složka mBank S. A., která je členem skupiny Commerzbank.