OK POINT v Praze už na pěti místech, dalších šest se připravuje k otevření

Praha, 8. listopadu 2017 – V Praze je v provozu již pět OK POINTů, franšízových poboček vznikající v rámci strategického partnerství finančně-poradenské společnosti Broker Consulting a retailové banky mBank. Nacházejí se v Klimentské ulici v Praze 1, Vinohradské ulici na Praze 3, v areálu Brumlovka na Praze 4, OC Luka Living v Praze 5 a na Letenském náměstí na Praze 7.  

„Vzhledem k velikosti hlavního města je logické, že zde máme nejhustší síť OK POINTů. S expanzí zdaleka nekončíme, v dohledné době k otevření připravujeme šest nových poboček. A kapacitu máme na další,“ shrnuje Radim Štantejský, projektový manažer franšízového konceptu OK POINT.

Úspěch konceptu OK POINTů je postaven na třech hlavních pilířích: strategické spolupráci s mBank, kvalitních lokalitách, v nichž jsou pobočky umístěné, a osobách jednotlivých provozovatelů. Radim Štantejský k tomu dodává: „V posledních měsících evidujeme mimořádný zájem o OK POINTy ze strany kandidátů, kteří přicházejí z různých oblastí. Primárně se jedná o úspěšné podnikatele či manažery z korporací, kteří ve svém oboru dosáhli určitého bodu a hledají vhodný způsob další realizace a náš koncept se pro ně stává vysoce zajímavým.“

V současné době je otevřeno 25 OK POINTů, deset obchodních míst pak plánuje Broker Consulting otevřít do konce letošního roku. Dalších dvanáct franšíz OK POINT zamýšlí společnost uvést do provozu v prvním pololetí roku 2018. Kromě Prahy Broker Consulting nabízí možnost frašízingového podnikání ve 25 dalších lokalitách po celé České republice. Kompletní přehled je k dispozici zde: https://www.okpointy.cz/ok-pointy-v-cr/.

 

OK POINTy jako nový fenomén v rámci finančního trhu v České republice

Koncept franšízových poboček OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven a řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik různých filiálek. Jedná se o unikátní místo, jehož cílem je usnadnit klientům život a ulehčit jim orientaci v nepřeberném množství nabízených služeb. Propojuje se zde finanční plánování, bankovnictví s nízkými poplatky, dokonce i realitní služby. Tou nejpodstatnější výhodou OK POINTu je pak možnost sjednat si produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí, a to za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Díky lidskému přístupu ke klientům a ochota spolupráce a diskuze nad jejich přáními a plánů se může počet franšíz i nadále úspěšně rozrůstat.

 

Více o OK POINTech na www.okpointy.cz.

 

Kontakt pro média

Viola Baštýřová

specialistka externí komunikace Broker Consulting

M: +420 776 210 599

E: tisk@bcas.cz

 

O společnosti Broker Consulting

Broker Consulting je jednou z největších poradenských společností na českém i slovenském trhu v oblasti financí a realit. Od roku 1998 získala na českém trhu důvěru více než 550 000 klientů. Poskytuje také služby přes 4 000 firmám. Služby společnosti Broker Consulting poskytuje přibližně 1500 finančních konzultantů ve více než 100 klientských centrech a kancelářích. Společnost přinesla na český trh řadu inovací. Jednalo se například o investice do otevřených podílových fondů se zamykáním zisků nebo unikátní produkty unikátního životního dopojištění, které umožňují pojistit smrt a invaliditu za zlomek obvyklých cen. Broker Consulting rovněž ve spolupráci s mBank vytváří síť franšízových poboček pod názvem OK POINT, který je aktuálně otevřeno 25.

O mBank

mBank je inovátorem v oblasti internetového a mobilního bankovnictví v České republice a díky tomu, že se pro ni rozhodlo již více než 600 000 klientů, je 5. největší bankou v ČR. V prosinci 2014 mBank přinesla inovativní mobilní aplikaci vytvořenou podle reálných potřeb klientů, která v nezávislém testu expertního serveru Tyinternety.cz získala zlatou příčku, a to především díky své rychlosti a uživatelské přívětivosti. Mezi produkty mBank patří kromě osobních a spořicích účtů také kreditní karty, spotřebitelské půjčky a hypoteční úvěry. V České republice působí mBank jako organizační složka mBank S. A., která je členem skupiny Commerzbank.