Devatenáctý OK POINT na trase mezi Ostravou a Opavou

Hlučín, 5. října 2017 – Čtrnáct tisíc obyvatel Hlučína, města ležícího deset kilometrů od Ostravy, se konečně dočkalo vlastního OK POINTU – pobočky, kde na jednom místě lze vyřešit finanční, bankovní i realitní služby. Obchodní místa vznikají ve spolupráci finančně-poradenské společnosti Broker Consulting a retailové banky mBank. Od prosince 2015 se jedná o 19. otevřený OK POINT v rámci celé České republiky.

„Náš OK POINT vnímám jako službu veřejnosti s kompletním finančním servisem. Chceme, aby naši klienti měli k dispozici co nejširší možnost výběru z bankovních i realitních produktů, zároveň je naším cílem, aby se u nás klienti cítili bezpečně a pohodlně a nebáli se nás na cokoliv zeptat. Jsme tu pro ně a rádi jim pomůžeme najít to nejvhodnější řešení a ten nejlepší způsob, jak jim splnit jejich přání,“ uvádí Kamil Tkačík, franšízant hlučínského OK POINTu, který si v regionu dlouhodobě buduje dobré jméno jako úspěšný podnikatel.

Pobočka se nachází v centru Hlučína, na ulici Ostravská 79/31, která spojuje Mírové náměstí a kulturní dům. V těsném sousedství je také hlavní dopravní tepna, OK POINT se tedy může pyšnit skvělou pěší a dopravní dostupností. Jedním z hlavních znaků OK POINTů je jejich vybavení moderními technologiemi, které klientům výrazně napomáhá ke snadnější orientaci v nabízených produktech a službách, nejinak je tomu i v případě nově otevřeného OK POINTu v Hlučíně. Kromě zázemí kompletní produktové nabídky je zde k dispozici také moderní nonstop vkladomat, jehož prostřednictvím lze během pár okamžiků vložit hotovost na účet.

OK POINT Hlučín

Ostravská 79/31, Hlučín, 748 01

otevírací doba: PO – PÁ 8:00 až 17:00 hodin

vkladomat: non-stop

 

Více informací o konceptu a dalších OK POINTech na www.okpointy.cz.

 

Kontakt pro média

Viola Baštýřová

specialistka externí komunikace Broker Consulting

M: +420 776 210 599

E: tisk@bcas.cz

 

O společnosti Broker Consulting

Broker Consulting je jednou z největších poradenských společností na českém i slovenském trhu v oblasti financí a realit. Od roku 1998 získala na českém trhu důvěru více než 500 000 klientů. Poskytuje také služby přes 4 000 firmám. Služby společnosti Broker Consulting poskytuje přibližně 1200 finančních konzultantů ve více než 100 klientských centrech a kancelářích. Společnost přinesla na český trh řadu inovací. Jednalo se například o investice do otevřených podílových fondů se zamykáním zisků nebo unikátní produkty unikátního životního dopojištění, které umožňují pojistit smrt a invaliditu za zlomek obvyklých cen. Broker Consulting rovněž ve spolupráci s mBank vytváří síť franšízových poboček pod názvem OK POINT.