Společnost Broker Consulting se stala řádným členem České asociace franchisingu

Společnost Broker Consulting se od ledna letošního roku stala z člena přidruženého řádným členem České asociace franchisingu (ČAF). Broker Consulting společně se strategickým partnerem mBank provozuje 44 franšízových poboček OK POINT.

„To, že jsme se stali řádným členem, velmi kvitujeme. Oficiálně jsme se tak zařadili mezi největší a nejvýznamnější franšízory působící na tuzemském trhu,“ komentuje změnu Radim Štantejský, manažer projektu OK POINT Broker Consulting, a dodává: „Dlouhodobě se věnujeme edukaci českého trhu v oblasti franšízového podnikání a vysvětlujeme principy tohoto byznys modelu. V tomto ohledu navazujeme na aktivity ČAF.“

„Broker Consulting patří k nejaktivnějším společnostem v oblasti komunikace principů franšízového podnikání. Velmi oceňujeme, když jsou v této oblasti aktivní i naši členové. Franšízing v posledních deseti letech zažívá na českém trhu velký rozmach, a to včetně původních českých konceptů, k nimž se právě OK POINT řadí,“ doplňuje slova Radima Štantejského prezident ČAF Jan Gonda.

Síť franšízových poboček OK POINT začal Broker Consulting budovat od roku 2015, první otevřel v prosinci téhož roku v Klimentské ulici v Praze. Během tří let zprovoznil celkem 44 poboček a stal se tak jedním z nejdynamičtějších konceptů na tuzemském trhu. OK POINT je místem, kde se na jednom místě propojují bankovní, finanční a realitní služby. Provozovatelé se rekrutují jak ze stávajících spolupracovníků Broker Consulting, tak i z řad externích zájemců. Náklady na otevření jedné pobočky se pohybují okolo 1,5 milionů korun a návratnost je v horizontu šesti měsíců až jednoho roku.

Kontakt pro média
Viola Baštýřová
specialistka externí komunikace Broker Consulting
M: +420 776 210 599
E: tisk@bcas.cz

O společnosti Broker Consulting

Broker Consulting je jednou z největších poradenských společností na českém a slovenském trhu v oblasti financí a realit. Od roku 1998 získala důvěru více než 640 000 klientů. Poskytuje také služby přes 4 000 firmám. Služby společnosti Broker Consulting poskytuje přibližně 1 500 finančních konzultantů ve více než 100 klientských centrech a kancelářích. Společnost přinesla na český a slovenský trh řadu inovací. Jednalo se například o investice do otevřených podílových fondů se zamykáním zisků nebo unikátní produkty  životního dopojištění, které umožňují pojistit smrt a invaliditu za zlomek obvyklých cen. Broker Consulting rovněž ve spolupráci s mBank vytváří síť franšízových poboček pod názvem OK POINT, kterých je aktuálně otevřeno 44.  Více na www.bcas.cz a na www.okpointy.cz. Navštivte také náš Facebook a LinkedIN Broker Consulting a Facebook a LinkedIn OK POINTů.

O České asociaci franchisingu

ČAF je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké a známé mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy. Celkem má 42 řádných členů a 22 mimořádných, přidružených a čestných členů. Je členem Evropské franchisové federace. Orgány ČAF jsou vedle prezidenta i správní a dozorčí rada. Více na www.czech-franchise.cz.

Materiály ke stažení