Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

OK Spoření a investice

Mít peníze v dostatečné výši a včas, získávat úroky namísto jejich placení, to jsou hlavní přínosy služby OK Spoření.

Nezměníme cenu vašich finančních cílů. Dokážeme k nim ale najít výrazně úspornější cestu a získat pro vás v nepřehledné nabídce finančních produktů vyšší úrok nebo výnosy. Snadným způsobem si tak připravíte peníze na vzdělání vašich dětí nebo jejich start do života. Zjistěte s naším konzultantem, o kolik více získáte právě vy.

 

Jaký je váš přístup k úsporám?

  • Máte k dispozici dostatečné množství prostředků k překlenutí potřebné doby při neočekávané ztrátě zaměstnání či v případě pracovní neschopnosti?

  • Jak vysokým úrokem jsou úročeny vaše prostředky na běžném či spořicím účtu?

  • Jakým způsobem spoříte svým dětem na studia nebo na start do života? Budou jim tyto prostředky stačit? Jsou tyto prostředky pojištěny proti úpadku společnosti, u které spoříte?

  • Kde si spoříte na své cíle jakými jsou např. zahraniční dovolená, nový automobil, nové vybavení domácnosti? Jsou tyto peníze úročeny opravdu nejvyšším možným úrokem? Jsou tyto peníze pojištěny proti úpadku společnosti, u které spoříte?

Jak vám může pomoci konzultant společnosti Broker Consulting?

Chcete žít bez obav a mít jistotu, že se vaše osobní plány změní ve skutečnost? Přenechejte tyto starosti finančnímu konzultantovi společnosti Broker Consulting a věnujte více času příjemnějším věcem. Naše řešení osobních financí pravidelně získávají významná ocenění, takže se na ně můžete plně spolehnout.

Výhody služby OK Spoření

  • Garance výhodnosti - naše služby jsou bezplatné. Přesto vám na spořicích produktech dokážeme získat vyšší výnos.

  • Garance jistoty - spolupracujeme pouze se silnými finančními institucemi s vysokým ratingem a profesionálním přístupem ke klientům.

  • Garance osobního přístupu. Strategii pro vás připravíme s ohledem na vaše potřeby i váš rizikový profil.

  • Garance kvality. Naše řešení pravidelně získává významná ocenění v nezávislých testech. Na kvalitu poskytovaného řešení dohlíží tým předních českých analytiků.

  • Garance férového jednání. Fair-play patří mezi hlavní motta naší společnosti. U nabízeného řešení se dozvíte všechny důležité informace, včetně případných rizik. Kterýkoliv z našich klientů má v případě pochybností o nabízeném řešení možnost vznést dotaz na naši etickou komisi.

  • Garance dohledu. Naši konzultanti disponují všemi zákonem stanovenými oprávněními. Jsme členy a stáli jsme u zrodu oborové asociace USF (nyní ČASF), která dohlíží na kvalitu poskytovaných služeb napříč celým oborem finančního plánování.

Informace o pobídkách

Chcete vědět, jaké výhody může služba OK Spoření přinést právě vám? Kontaktujte nás.