OK Double Plus

OK Double Plus

VÍCE POJISTNÉHO KRYTÍ KLIENTŮM,
MÉNĚ PENĚZ POJIŠŤOVNÁM!

Program OK Double Plus posouvá jak výši pojistného krytí, tak i cenu životního pojištění do ojedinělých úrovní. OK Double, uvedený na trh v roce 2013, se tak stává ve své modifikované podobě ještě atraktivnějším nástrojem pro kvalitní a extrémně levné zabezpečení.

Komu je program OK Double Plus určen?

Všem klientům, kteří mají své životní pojištění ve správě Broker Consulting, a to jak stávající, tak i nově uzavřené.

Zdvojnásobení pojistné částky

Základní OK Double Vám umožní za zlomek obvyklé ceny zdvojnásobit pojistnou částku u Vašeho aktuálního pojištění smrti a invalidity 3. stupně. Více o produktu zde.

Ztrojnásobení pojistné částky

Máte-li ve správě Broker Consulting kromě životního pojištění také pravidelnou investici (typicky jeden z programů životního cyklu) nebo hypoteční úvěr, pak máte možnost si pojistné částky Vašeho životního pojištění dokonce ztrojnásobit.

Zčtyřnásobení pojistné částky

A to ještě není vše. Pokud jste s námi uzavřel/a vedle životního pojištění, pravidelné investice nebo hypotéky ještě jakýkoliv další finanční produkt (např. pojištění majetku, kreditní kartu, důchodové spoření apod.), pak máte nárok dokonce na zčtyřnásobení aktuálních pojistných částek Vašeho životního pojištění. Získáváte zabezpečení s poměrem ceny a výkonu, jaký se dosud na českém trhu nevyskytl.

Jak je to možné?

OK Double je připravený se spolehlivými zahraničními partnery - německou pojišťovnou myLife a francouzskou zajišťovnou SCOR. Stojí na revolučním konceptu skupinového pojištění, kdy pojistníkem je společnost Broker Consulting, která také zařizuje efektivní správu části pojištění. Díky tomu odpadá celá řada obvyklých nákladů, které zvyšují cenu pojištění a Vy výrazně šetříte své peníze. Model skupinových pojištění funguje už řadu let například u flotilových pojištění automobilů. Do světa životního pojištění jsme tento koncept přenesli jako první my.


Modelový příklad:


Klient ve věku 30 let a pojištěním smrti a invalidity 3. stupně na celkovoupojistnou částku 2 miliony Kč s programy OK Double získává:

  OK Double
základní
  OK Double
Plus 3x
  OK Double
Plus 4x
POJISTNOU ČÁSTKU 1 mil. Kč
  1,25 mil. Kč   1,5 mil. Kč
ZA MĚSÍČNÍ POJISTNÉ  jen 109 Kč    jen 137 Kč   jen 164 Kč
TZN. ÚSPORU* VE VÝŠI až 40 %   až 51 %   až 62 %


* Výše úspory je kalkulována na celkovém měsíčním pojistném v prvních pěti letech pojištění ve srovnání s běžnou smlouvou životního pojištění.

Požádejte ještě dnes o kalkulaci OK Double+ pro Váš konkrétní případ

Červené hodnoty jsou povinné

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů