OK Double

OK Double

REVOLUCE V ŽIVOTNÍM POJIŠTĚNÍ

Objevte OK Double - dokonalý nástroj pro Vaše zabezpečení: 

  • Extrémně nízká cena. 
  • Jednoduchá administrativa. 
  • Možnost sjednat vysoké pojistné částky pro případ smrti a invalidity bez zkoumání zdravotního stavu pojištěného.

Zjistěte více o vynikajících přínosech zbrusu nového konceptu Broker Consulting, francouzské zajišťovny* SCOR a specializované německé pojišťovny myLife.

Extrémně levné životní pojištěníOK Double

S novým produktem OK Double můžete využívat milionovou ochranu pro případ smrti a invalidity za zlomek obvyklých cen. Například v pětadvaceti letech za pouhých 99 korun** měsíčně. A ve třiceti letech? Vystačíte pouze se 109 korunami* měsíčně. Přitom v nejlepších současných produktech stojí podobná ochrana přes 350 korun. Co nám umožňuje nabídnout pojištění za nejlepší ceny na trhu? Klíčovým důvodem je, že se jedná o revoluční koncept skupinového pojištění připravený na základě trojstranných jednání se spolehlivými zahraničními partnery - německou pojišťovnou myLife a francouzskou zajišťovnou SCOR. 

Revoluční model

Produkt OK Double stojí na revolučním konceptu skupinového pojištění. Jak to přesně funguje? Pojistníkem je společnost Broker Consulting, která také zařizuje efektivní správu části pojištění. Díky tomu odpadá celá řada obvyklých nákladů, které zvyšují cenu pojištění a Vy šetříte peníze. Model skupinových pojištění funguje už řadu let například u flotilových pojištění automobilů. Odvahu převést jej v této podobě do světa životního pojištění ale našla společnost Broker Consulting jako první.

Jednoduchá administrativa

Jak můžete začít využívat benefitů nového OK Double? Pro přihlášení k pojištění Vám stačí jednoduchý formulář ve formátu A4. Lidé do 51 let věku získají pojištění až do       2 000 000 korun bez nutnosti vyplňovat obsáhlý zdravotní dotazník a to i v případě, že Vaše zdraví není stoprocentní***. Lidé nad 51 se mohou pojistit za stejných podmínek do 1 000 000 korun. Špičkovou pojistnou ochranu můžete sjednat ve třech variantách:

  • pojištění smrti
  • pojištění smrti a invalidity 3. stupně
  • pojištění smrti a invalidity 3. stupně následkem úrazu

Stačí si zvolit a ihned začít využívat produkt OK Double. S výběrem vhodné varianty Vás provede Váš finanční konzultant Broker Consulting.

OK DoubleČekání je u konce

Na pojištění s parametry, kterými disponuje OK Double, čekali finanční konzultanti a jejich klienti již několik let. Nyní se mohou spolehnout na řešení od Broker Consulting, díky kterému mají dostupné dostatečně vysoké pojištění, které odpovídá jejich skutečným potřebám a pravidlům současného finančního plánování. Konečně jsou cenově dostupné i částky v řádech milionů korun. Díky tomu si můžete užívat jistotu Vašeho životního standardu, nebo „být v klidu“ například se splácením hypotéky.

Dvojnásobné pojistné částky

OK Double si můžete sjednat k běžným produktům životního pojištění zprostředkovaným poradenskou společností Broker Consulting. Za nejlepší ceny na trhu až zdvojnásobíte pojistné krytí. Produkt OK Double je k dispozici výhradně od společnosti Broker Consulting.

 

 

* Zajišťovna: Jednoduše by se dalo říct, že zajišťovna je pojišťovna pojišťovny. Pojišťovny se musejí částečně zajišťovat ze zákona. Pokud zajišťovna poskytuje pojišťovně své služby efektivně, může být pojištění pro klienty výrazně levnější.
**Sazby jsou platné pro konstatní období 5 let, pak dochází k jejich zvýšení v souvislosti s vyšším věkem pojištěného.
***Konkrétní rozsáhlý seznam přijatelných zdravotních komplikací je k dispozici u Vašeho finančního konzultanta.


Požádejte ještě dnes o kalkulaci OK Double+ pro Váš konkrétní případ