Tiskové zprávy

Další tři nové OK POINTy otevřeny zkraje března

Praha, 22. března 2018 – Na počátku března otevřely Broker Consulting a mBank další tři OK POINTy. Tentokrát se dočkaly moravskoslezská metropole Ostrava a perníkové Pardubice a město pohádek Jičín. Ve všech třech městech tak mají obyvatelé díky konceptu OK POINT nově možnost vyřešit bankovní služby, osobní finance, pojistné produkty a reality pohodlně na jednom místě.

Až čtyřnásobné plnění s OK Double Plus

Broker Consulting přichází s další inovací vlastního pojistného produktu OK Double Plus a nově nabízí až čtyřnásobek původní pojistné částky za zlomek obvyklých cen. Na riziko smrti či invalidity třetího stupně je možné si sjednat dopojištění OK Double Plus, které znamená čtyřikrát vyšší plnění v případě pojistné události. Produkt je dostupný i v rámci franšízových poboček OK POINT.

Broker Consulting roste nepřetržitě 19. rok v řadě

Podle předběžných dat za rok 2017 skupina Broker Consulting meziročně zvýšila obrat z hlavní činnosti o téměř 10 procent na 1,135 miliardy korun. Jednotlivě byl růst za Českou republiku téměř 9 procent, za Slovensko pak zhruba 16,5 procenta. Dosaženými výsledky skupina potvrdila pevnou pozici mezi lídry na česko-slovenském finančně-poradenském trhu a dlouhodobou stabilitu poskytovatele profesionálního finančního a realitního poradenství.

Jubilejní 30. OK POINT otevřela první master-franšízantka

Praha, 27. února 2018 – V druhé polovině února byl otevřen OK POINT v Praze v Karlíně, který se stal jubilejní 30. otevřenou pobočkou pod hlavičkou finančně-poradenské společnosti Broker Consulting a retailové mBank. Jeho postavení je o to výjimečnější, že za ním stojí první master-franšízantka OK POINTů Jitka Přibylová.

Viladomy Ořech nabídnou dvanáct nadstandardních bytových jednotek

V obci Ořech u Prahy začne od března letošního roku výstavba čtyř viladomů dohromady s dvanácti bytovými jednotkami s dispozicí 4+kk a jednotlivé rozloze od 90 do 100 m2 se zahrádkou, nebo terasou. Nově budovaný developerský projekt, nabízený společností Broker Consulting, spojuje nadstandardní bydlení se snadnou dostupností Prahy.

29. OK POINT se nachází v Praze 3

U frekventované křižovatky ulic Jeseniova a Jana Želivského v Praze 3 Žižkově se nachází 29. otevřený OK POINT, pobočka finančně-poradenské společnosti Broker Consulting a retailové mBank, kde se na jednom místě řeší finance, bankovní a realitní služby. Franšízantem je regionální ředitel senior Broker Consulting Michal Koubek.

Mladí lidé se dnes bojí úvěrů na bydlení méně než před pěti lety

Mladí lidé od roku 2013 změnili svůj postoj k financování vlastního bydlení. Během pěti let si úvěr na bydlení sjednalo o více než 58 procent lidí ve věku mezi 18 až 35 lety. Vyplývá to z analýzy téměř 165 tisíc finančních plánů Broker Consulting.

Propojení hypotečního a realitního byznysu

Realitní trh se dynamicky mění, tradiční realitky si začínají uvědomovat sílící konkurenci, zejména v oblasti finančně-poradenských společností. Broker Consulting patří k těm, kteří nabízejí realitní služby a úspěšně je propojují s finančními službami. Projekt měl od jeho vzniku ve společnosti na starost Jan Lener.

V roce 2018 se budeme mít stejně nebo lépe, myslí si Češi

Praha, 27. prosince 2017 – Češi očekávají, že se v porovnání s rokem 2017 budou mít v roce následujícím buď stejně, nebo lépe. Celkově si to myslí téměř přes tři čtvrtiny z nás (78 % respondentů). Naopak zhoršení situace očekává necelá pětina obyvatel (18,2 procent dotázaných). Vyplývá to z průzkumu Broker Consulting realizovaného přes Instant Research od Ipsos.