Tiskové zprávy

Pravidelná měsíční investice činí průměrně 1932 korun

V Praze, 1. června 2016 - Lidé, kteří využívají investic do podílových fondů, tímto způsobem odkládají měsíčně v průměru 1932 korun. Jednorázově mají zainvestováno 359 tisíc korun. Alespoň jednu investiční smlouvu uzavřelo v uplynulém roce 32 % domácností, vyplývá ze statistik společnosti Broker Consulting. 

Nízké úrokové sazby bankovních a spořicích účtů nutí české domácnosti hledat alternativy pro zhodnocení svých úspor.

Broker Consulting a mBank otevřely první společné obchodní místo OK POINT

Finančně poradenská společnost Broker Consulting a mBank otevřely první OK POINT. Ten nabízí na jednom místě nezávislé finanční poradenství a realitní a bankovní služby včetně OK bankomatu.

Broker Consulting zahájil rok 2014 ve velkém stylu

Roky nepřetržitého růstu společností zabývajícími se finančním poradenstvím sice v loňském roce skončily, Broker Consulting je ale v České republice se svým konceptem finančního plánování nadále úspěšný.

Po extralevném OK Double představil Broker Consulting další novinku – OK Pojištění plateb

 

Broker Consulting přišel s další produktovou novinkou, která zásadním způsobem inovuje český pojistný trh. Po extralevném životním dopojištění OK Double, které spustilo v poradenském světě silnou vlnu reakcí, představil v říjnu další produkt - OK Pojištění plateb.

Broker Consulting nabídne životní pojištění za nejlepší cenu

Finančně poradenská společnost Broker Consulting, a.s. zahajuje oficiálně prodej  životního pojištění s názvem OK Double - Skupinové životní dopojištění.

Podvodníci zneužívají renomé známé značky

Nekalosoutěžní jednání, nebo jednání za hranicemi zdravého rozumu, podvod. I tak se dá nazvat jednání majitelů telefonních čísel 603 843 432, 730 166 134 a 730 166 134, kteří v posledních týdnech obtěžují své oběti opakovanými telefonátyPředstavují se jako pověření pracovníci společnosti Broker Consulting, ačkoliv s touto společností nemají uzavřený žádný smluvní vztah a společnost rozhodně nezastupují. Své oběti se snaží vylákat i na schůzku.

Důchody nahnaly Čechy k finančním poradcům

České hospodářství marně hledá cestu k dynamickému růstu, ale nezávislí finanční poradci zaznamenali v roce 2012 silnýboom. Jejich služeb využilo o polovinu více nových klientů, než v roce 2011.

Druhý pilíř se brzy zlomí

V lednu 2013 odstartovala dlouho avizovaná penzijní reforma. Nejočekávanější a také nejdiskutovanější novinkou, kterou přinesla, je důchodové spoření, neboli druhý pilíř. Zájem Čechů o tuto formu spoření na stáří je ale vlažný, přestože jde o produkt podporovaný státem a možnost vstoupit do druhého pilíře je pro většinu populace časově omezená na první pololetí letošního roku.

Broker Consulting: Češi spoří na stáří nešikovně

Pro Čechy je už spoření na stáří samozřejmost. Největší oblibu mají produkty se státní podporou – penzijní připojištění a stavební spoření. Rizikovější investice s vysokým výnosem volí jen tři procenta populace, převážně mladší lidé.

Nejznámější značkou na trhu finančního poradenství je Broker Consulting

Jména nejvýznamnějších firem na českém trhu finančního poradenství zná dnes bezmála osm Čechů z deseti. Nejvíce lidí si vybavuje v souvislosti s finančním poradenstvím společnost Broker Consulting.

Stránky