Tiskové zprávy

V roce 2018 se budeme mít stejně nebo lépe, myslí si Češi

Praha, 27. prosince 2017 – Češi očekávají, že se v porovnání s rokem 2017 budou mít v roce následujícím buď stejně, nebo lépe. Celkově si to myslí téměř přes tři čtvrtiny z nás (78 % respondentů). Naopak zhoršení situace očekává necelá pětina obyvatel (18,2 procent dotázaných). Vyplývá to z průzkumu Broker Consulting realizovaného přes Instant Research od Ipsos.

Vkladomat mBank nově dostupný i pro klienty ve Zlíně, a to na OK POINTu

Praha, 29. listopadu 2017 – V polovině listopadu byl otevřen OK POINT ve Zlíně, který se stal již devátou franšízovou pobočkou zprovozněnou na Moravě a celkově dvacátou šestou v republice. Díky strategické spolupráci finančně-poradenské společnosti Broker Consulting a retailové mBank mají klienti této banky možnost využít prvního vkladomatu mBank v tomto krajském městě s provozem 24 hodin sedm dní v týdnu. Najdou ho na OK POINTu v ulici Soudní 5259 v centru Zlína. 

Každý druhý mezi 21 až 50 lety si spoří na důchod

Dlouhodobé diskuse, které se vedou v souvislosti s možnými variantami důchodové reformy, přinášejí své ovoce – lidé se začínají o budoucnost zajímat a spoří si na stáří. Nejčastěji (téměř 58 %) tak činí generace mezi 41 až 50 lety, zodpovědní jsou i mladší. Ve věku 21 až 30 si spoří každý druhý. Vyplývá to z analýzy 141 797 finančních plánů společnosti Broker Consulting.  

OK POINT v Praze už na pěti místech, dalších šest se připravuje k otevření

Praha, 8. listopadu 2017 – V Praze je v provozu již pět OK POINTů, franšízových poboček vznikající v rámci strategického partnerství finančně-poradenské společnosti Broker Consulting a retailové banky mBank. Nacházejí se v Klimentské ulici v Praze 1, Vinohradské ulici na Praze 3, v areálu Brumlovka na Praze 4, OC Luka Living v Praze 5 a na Letenském náměstí na Praze 7.  

Jubilejní dvacátá franšíza OK POINT otevřena ve Vrchlabí

Praha, 24. října 2017 - Říjen dosavadním rekordním měsícem, otevřeno celkem pět OK POINTů! Společný projekt vzniklý v rámci strategického partnerství finančně-poradenské společnosti Broker Consulting a retailové banky mBank slaví jubileum, v pondělí 23. října slavnostně otevřel dvacátou franšízu OK POINT. Ta se nachází ve Vrchlabí, v ulici Krkonošská 150 naproti zámeckému parku.

Dvě desítky vkladomatů Broker Consulting a mBank hlásí vklady přes 80 milionů korun měsíčně

Praha, 18. října 2017 – Vkladomaty na franšízových pobočkách OK POINT si rychle získaly přízeň klientů.  V průměru na nich klienti provedou více než osm tisíc transakcí měsíčně napříč aktuální sítí 20 vkladových bankomatů. Vklady z toho tvoří téměř dvě třetiny (65 procent), což svědčí o mimořádném zájmu především ze strany klientů mBank. Měsíčně klienti vloží tímto způsobem na účty mKonto a mKonto Business přes 80 milionů korun.

Češi upřednostňují vlastní bydlení před nájmem

Praha, 12. října 2017 – Trend, který trvá už několik let. Češi preferují vlastní bydlení před nájmem. Má to samozřejmě přímou souvislost s nízkými úrokovými sazbami, které se drží již od roku 2014. Poptávka po nových bytech roste a prodávající mají žně, cena nemovitostí průměrně meziročně vzrostla o téměř 19 procent.

Devatenáctý OK POINT na trase mezi Ostravou a Opavou

Hlučín, 5. října 2017 – Čtrnáct tisíc obyvatel Hlučína, města ležícího deset kilometrů od Ostravy, se konečně dočkalo vlastního OK POINTU – pobočky, kde na jednom místě lze vyřešit finanční, bankovní i realitní služby. Obchodní místa vznikají ve spolupráci finančně-poradenské společnosti Broker Consulting a retailové banky mBank. Od prosince 2015 se jedná o 19. otevřený OK POINT v rámci celé České republiky.

Obrat Broker Consulting v prvním pololetí vzrostl

Praha, 21. srpna 2017 – Obrat přední finančně-poradenské společnosti Broker Consulting vzrostl v prvním pololetí meziročně o 6,68 % na 531 milionů korun. Konkrétně v České republice byl růst ještě větší. Představoval téměř 10 %. Služby spojené s nemovitostmi, jako jsou přímý prodej realit, jejich financování, pojištění, ale také prodej původních nemovitostí klientů, představovaly hlavní motor růstu Broker Consulting.

18. OK POINT otevřen v Benešově

Benešov, 24. července 2017 – Společnost Broker Consulting dlouhodobě podporuje rozvoj franšízových podniků OK POINT ve všech krajích České republiky. Díky tomu mají obyvatelé všech regionů možnost využívat unikátní servis služeb z finanční, poradenské i realitní oblasti, který jim přináší možnost zvolit si řešení ušité na míru, které je pro ně v dané situaci nejpřijatelnější. Expanze jednotlivých franšíz postupně nabírá na obrátkách a včera byl otevřen již 18. OK POINT, tentokrát v Benešově.

Stránky