Finanční poradce v mobilu

Chtěli byste si umět sami spočítat, v jakém věku půjdete do důchodu a kolik dostanete od státu? Zajímalo by vás, kolik si máte měsíčně spořit, abyste si našetřili do důchodu milion? Uvažujete o hypotéce a potřebovali byste si udělat představu o tom, kolik budete splácet měsíčně? Na všechny tyto otázky najdete odpověď ve svém mobilu. Stačí si stáhnout aplikaci iBroker a vyťukat do jejích kalkulaček základní údaje.

V aplikaci iBroker najdete také přehledný a srozumitelný slovníček finančních pojmů, aktuální články na téma osobních financí a dozvíte se základní informace o investování, spoření, nebo hypotékách. Sami si tak můžete udělat obrázek o tom, které oblasti vašich rodinných financí máte dostatečně vyřešené a kde zbytečně přicházíte o peníze.

A co na aplikaci říkají uživatelé?

„Díky iBrokeru jsem konečně pochopil, co znamená druhý pilíř, o kterém všichni mluví. Hned jsem si také sám jednoduše spočítal, že se pro mě vůbec nevyplatí o něm uvažovat,“ píše v hodnocení aplikace jeden z jejích uživatelů.

Také další ohlasy svědčí o tom, že takto uživatelsky příjemná aplikace zaměřená na rodinné finance a finanční gramotnost tady dlouho chyběla: „Konečně je tady aplikace, která mi nezabrala moc času a přesně se mi trefila do vkusu. Přemýšlela jsem, jak bych si mohla ukládat peníze. V aplikaci iBroker jsem našla kalkulačku, kde mi vyšlo, že když budu spořit 1746 korun, v padesáti budu milionářkou. Hned jsem si přes aplikaci i domluvila osobní schůzku s konzultantem.  Ta proběhla ještě ten týden a od února měsíce už začínám investovat. Jednodušší řešení si neumím představit. Díky za tuto aplikaci, která pro mě přišla jako na zavolanou,“ píše uživatelka Kristýna.

„Fajnová aplikace. Jsem rád, že ji zprovoznili. Vše jede, jak má,“ hodnotí iBroker uživatel Jiří.

„Konečně něco seriózního a užitečného. Díky,“ píše další z uživatelů, Václav.

Verze pro iPhone a iPad ke stažení na APP STORE...

Verze pro ANDROID ke stažení...

Vezměte svou finanční budoucnost pevně do rukou. Požádejte o bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností prostřednictvím níže uvedeného formuláře

Červené hodnoty jsou povinné

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů

CAPTCHA
Ochrana proti spamu, opište níže uvedené znaky
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.