FED: nejméně 40 % lidí by dosáhlo na výhodnější hypotéku

Chyby při vyřizování hypotéky se nevyhýbají nikomu. Svou budoucí finanční situaci mohou ohrozit i lidé, kteří jsou přesvědčení o své vysoké finanční gramotnosti. Alespoň to tak vyplývá ze studie vypracované ve spolupráci s Americkou centrální bankou (FED), která zkoumala chování spotřebitelů na americkém hypotečním trhu. Podle této studie více jak 30 % lidí s variabilní úrokovou sazbou žilo v domnění, že u své hypotéky mají fixovanou úrokovou sazbou. Nejméně 40 % lidí s tzv. subprime hypotékou (méně výhodnou hypotékou) pak podle stejné studie splňovalo podmínky pro tzv. prime hypotéku (výhodnější hypotéku). Zajímavým faktem je to, že se tato čísla týkají lidí, kteří se považují za nadprůměrně finančně gramotné. Mezi časté důvody těchto pochybení, která mohou v krajním případě člověka připravit o střechu nad hlavou, patří nízká informovanost o produktu a podcenění rizik spojených s hypotékou.

My v Broker Consulting máme pro ty z vás, kteří přemýšlí o nové hypotéce či refinancování té stávající, dvě dobré zprávy.

1.       Naše služby jsou vždy zdarma!

2.       Na hypotéce vám ušetříme v průměru 700 Kč měsíčně

Přesvědčit se můžete sami ihned. Stačí, když na této stránce vyplníte formulář s žádostí o návrh hypotéky. Připravíme Vám návrh šitý na míru s nízkou úrokovou sazbou. 

Požádejte ještě dnes o bezplaný návrh výhodné hypotéky prostřednictvím níže uvedeného formuláře

Červené hodnoty jsou povinné

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů

CAPTCHA
Ochrana proti spamu, opište níže uvedené znaky
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.