Terasy Kladno

Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že prodáváme velmi zdařilý bytový projekt Terasy Kladno. Developer si nás vybral, abychom mu odlehčili od starostí, které jsou s prodejem a financováním spojené. A dnes už můžeme prezentovat reálné výsledky. Pokud plánujete koupit prodat či pronajmout nemovitost, nebo se na to chystá někdo z Vašich blízkých, čtěte rozhodně dál.

Po zhruba 5 měsících ostrého prodeje jsme našli kupce již pro více než 40 bytů. Třetina projektu tedy šla, jak se říká, „na dračku“. A developer mohl začít stavět o měsíc dříve, než plánoval. Čím to je? Důvodů je více, ale pojďme se podívat na dva, které jsou často opomíjené.

Za prvé byty v projektu Terasy Kladno mají reálné ceny. Když nemovitosti dáte hned od začátku správnou prodejní cenu, vrátí se vám to v obrovském zájmu o nemovitost, který potřebujete, abyste nemuseli dávat slevy. Stejně jako u developerských projektů tohle platí u prodeje jednotlivých rodinných domů či bytů v osobním vlastnictví.

Dnešní trh prodeji přeje. To je pravda. Hodně lidí má chuť peníze za nemovitost utratit. Jsou levné hypotéky a ekonomice se daří. Ale přesto, když to s cenou přeženete, nemovitost zůstává v nabídce dlouho, a když už se objeví kupec, tlačí na cenu a bez velké slevy nekoupí.

Druhým důvodem, proč se nám daří tak úspěšně prodávat byty v projektu Terasy Kladno je to, že jsme schopní zařídit kupujícím financování. Dnes není samozřejmé, že kupec získá hypotéku. Česká národní banka navíc tlačí na to, aby hypotéky byly méně dostupné. Zkrátka a dobře, všechny realitní služby jsou fajn, ale když kupující nesežene peníze, všechna snaha jde vniveč. V oblasti financování bydlení patříme mezí nejsilnější hráče na trhu a dokážeme hledat i neotřelá řešení. A to vede k dobrým výsledkům a spokojeným klientům.

Pro více informací vyplňte prosím formulář

Červené hodnoty jsou povinné

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů