Refinancování nevýhodných půjček – „investice“ se zaručeným výnosem

Na schůzkách s potenciálními klienty naší společnosti často řešíme, že jim po zaplacení provozu domácnosti a splátek různých úvěrů nezbývají téměř žádné peníze na spoření či investování.

Vidina nového mobilního telefonu, notebooku, automobilu či dovolené, to jsou dle našich zkušenosti nejčastější důvody, proč se lidé doslova vrhají do spárů úvěrových společností, aniž by přitom předem pečlivě zvážili následky svého jednání – výrazné přeplacení a dlouhodobě zvýšený výdaj pro rodinný rozpočet v době, kdy už vyprchal lesk notebooku či vzpomínek na dovolenou u moře.

Co s tím? Jak podobnou situaci řešit u člověka, jehož dítě má jít za pár let na vysokou a který se zároveň kvapem blíží k hranici důchodového věku?

Čísla hovoří jasně. Prioritou je co možná nejrychlejší splacení úvěru, případně jeho refinancování jiným úvěrem.  Díky refinancování nevýhodného spotřebitelského úvěru si lidé mohou snížit splátky při zachování splatnosti (tzn. u stejného počtu splátek budou měsíčně platit méně). Tímto jim v rodinném rozpočtu začne dříve zůstávat více peněz, které mohou použit právě na investice na své stáří či studia svých dětí.

Během naší práce se setkáváme s překvapivě velkým číslem potenciálních klientů, kteří mohou refinancováním spotřebitelského úvěru ušetřit stovky či tisíce korun měsíčně a kteří se zároveň možností úspory na splátkách nikdy nezabývali. Již si zřejmě zvýšili na půjčkou snížený životní standard a necítí tak potřebu ke změně.

Z pozice profesionálů, kteří lidem přináší do rodinného rozpočtu peníze navíc, přitom snahu o co možná nejvýraznější snížení splátek nepovažujeme za možnost, ale za povinnost. A to vůči svým dětem a svému „budoucímu já“.

Pokud i vy chcete zjistit, kolik peněz navíc můžete do svého rodinného rozpočtu získat díky refinancování svých stávajících úvěrů, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného formuláře

Červené hodnoty jsou povinné

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů