Díky plánování si své sny splnil 15 letý kluk, proč byste nemohli i Vy?

Absolvoval výpravy ve stopách Marka Pola a Alexandra Velikého, plaval v jezeře Titicaca, zahrál si ve filmu o Tarzanovi. To je jen výčet hrstky splněných cílů z listu Johna Goddarda, který naleznete zde.

Tento list vznikl v době, kdy bylo Johnovi 15 let. Krátce poté, co byl John svědkem rozhovoru mezi svým otcem a jeho přítelem, ve kterém tento přítel údajně prohlásil: „Pokud bych měl znovu 15 let, udělal bych všechno znova, promarnil jsem spoustu času“. Tato věta vzbudila v Johnovi odhodlání, že on takto litovat nebude, sepsal si seznam 127 cílů a každý následující den svého života zasvětil jejich plnění. O tom, jak se mu to daří, se můžete přesvědčit na jeho internetových stránkách. Kdo z nás by považoval splnění jednoho z jeho cílů za životní úspěch, ze kterého bychom do smrti čerpali? Asi hodně, John by mezi ně však nepatřil.

Ptáte se, co dělá John Goddard v příspěvku, který by měl být věnován finančnímu plánování? Tento muž by nám měl sloužit jako důkaz toho, že své cíle, ať jsou jakékoliv, si může splnit kdokoli, i občan Kalifornie, který nepochází z bohaté rodiny, který se ožení a zplodí 6 dětí. Jediné, co je k tomu potřeba je plán, v našem případě (tj. na stránkách věnovaných financí) pak finanční plán, protože finance jsou věcí, která nám umožňuje plnit si naše cíle.

Právě s cíli, dobou, ve kterých si je chcete splnit a částkou, kterou bude nutné zaplatit, pracuje finanční plán společnosti Broker Consulting, a.s., který Vám nastaví řešení osobních financí tak, abyste se na splnění Vašich plánů co možná nejméně „nadřeli“. Není asi účel pracovat od rána do večera, spořit ušetřené peníze na spořicím účtu a čekat např. 10 let, až si budete moci splnit svůj sen o cestě kolem světa. Jde to totiž i s menším pracovním nasazením a dříve. Nevěříte? Přesvědčte se na vlastní oči, vyplňte kontaktní formulář na této stránce, do týdne budete mít v životě jasno. Jednejte hned, nečekejte na dobu, kdy bude pozdě, nepasujte se do role přítele otce Johna Goddarda, buďte druhým Johnem Goddardem!

Chcete i vy řešení osobních financí? Požádejte ještě dnes o bezplatnou konzultaci vašich možností prostřednictvím níže uvedeného formuláře

Červené hodnoty jsou povinné

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů