Až vám bude nejhůř, zaplatíme za vás účty

Přišel jsem o práci. Kdo za mě zaplatí účty? Tato otázka je v dnešní době pro řadu lidí noční můrou. Téměř každá rodina splácí hypotéku, k tomu platí pojištění, spoří dětem formou pravidelných investic nebo na stavební spoření… Společně s výdaji na bydlení se tyto částky pohybují v průměru kolem 15 tisíc korun měsíčně. V momentě, kdy člověk přijde o práci, nebo onemocní, nastávají finanční problémy. Klientům Broker Consulting je nyní k dispozici řešení, které jim tyto starosti ušetří.

Od října 2013 je uvedena na trh exkluzivní novinka pro klienty Broker Consulting. Jedná se o OK Pojištění plateb, které umožňuje nechat za sebe platit veškeré výdaje za pojistné a finanční produkty, včetně hypotečního úvěru po dobu až 12 měsíců v situaci, kdy přijdete o práci nebo onemocníte. 

Výhodou OK Pojištění plateb je, že nemusíte řešit jednotlivé produkty samostatně. OK Pojištění plateb za vás zaplatí hromadně měsíční výdaje na veškeré produkty uzavřené v Broker Consulting – od hypotéky, přes životní pojištění, investice až po pojištění domácnosti. Jaká je cena tohoto pojištění? Při nejčastěji nastavené hranici měsíčních výdajů – 10 tisíc korun, zaplatíte za pojištění měsíčně 403 korun. Máte tak jistotu, že nebudete muset v nouzi nevýhodně a se ztrátou rušit uzavřené finanční produkty a v klidu překlenete problematické období, dokud se nedáte zdravotně do pořádku, případně si najdete novou práci.

Požádejte ještě dnes o bezplatný návrh pojištění plateb prostřednictvím níže uvedeného formuláře