OK Bydlení

Hlavním cílem OK Bydlení je výhodné financování koupě vlastní nemovitosti. Tato služba se přitom soustředí na všechny etapy pořízení vlastní nemovitosti, tzn.

 1. fáze - období před pořízením vlastní nemovitosti. Příprava v podobě vytvoření optimálního množství finančních prostředků tak, aby pro vás byl následně čerpaný úvěr na bydlení co možná nejvýhodnější a co nejméně tak zatěžoval váš rodinný rozpočet.

 2. fáze - vyřízení a čerpání úvěru na bydlení. Vyjednávání s bankami o podmínkách úvěru, včetně jeho ceny (úrok, poplatky). Následné čerpání nejvýhodnějšího úvěru na bydlení a následné poradenství během čerpání tohoto úvěru.

 3. fáze - servis - komunikace s bankou o změnách a nenadálých okolnostech ve vašem životě (např. při ztrátě zaměstnání). Zajištění nejvýhodnějších podmínek ke konci fixace úrokové sazby hypotečního úvěru, zprostředkování jiného, výhodnějšího, úvěru v případě refinancování stávajícího úvěru na bydlení.

Pokles růstu cen nemovitostí odradil ty, kteří při koupi nemovitosti spoléhali na snadný výdělek. Pořízení vlastního bydlení však stále patří mezi základní potřeby běžného občana.

Jak máte své bytové potřeby zajištěné vy?

 • Z jakých zdrojů budete platit nájemné v době, kdy budete na penzi v případě, že se rozhodnete si vlastní bydlení nepořizovat? A to v podmínkách rostoucího nájemného, ovšem při klesající reálné výši státního důchodu.

 • Kolik máte naspořeno na pořízení vlastního bydlení v budoucnosti? Rozdíl mezi splátkami úvěrů s doložením vlastních prostředků a bez doložení vlastních prostředků se i v případě malých úvěrů pohybuje v řádu stokorun měsíčně, u vyšších úvěrů v řádu tisíců korun měsíčně.

 • Jakou částku platíte za svůj stávající úvěr na bydlení? Uvítali byste snížení této částky o 700 Kč? Právě to je částka, kterou v průměru dokáže konzultant společnosti Broker Consulting ušetřit svým klientům na splátce úvěru na bydlení.

 • Máte připravené všechny podklady k vyjednávání s bankou na konci fixace úrokové sazby? Přijmete i nevýhodné podmínky v dalším fixačním období nebo budete chtít ušetřit?

 • Z jakých zdrojů budete splácet svůj stávající úvěr na bydlení v případě ztráty zaměstnání, úrazu, dlouhodobé nemoci, invalidity či dokonce smrti? Bydlíte-li v pronajatém bytě, z jakých zdrojů bude v případě těchto nepříjemných životních událostí placen pronájem této nemovitosti?

Jak vám může pomoci konzultant společnosti Broker Consulting

Ať již úvěr na bydlení máte, nebo ho teprve plánujete, je konzultant společnosti Broker Consulting tím, kdo vám zajistí, aby se pro vás úvěr na bydlení nestal jen dalším stresem. O výhodách silného zázemí společnosti Broker Consulting a kvalitách našich konzultantů nesvědčí jen slova, ale i celkový objem úvěrů, který jsme zprostředkovali našim klientům. Ten se za 14 let působení naší společnosti vyšplhal na částku více než 8 miliard korun. Průměrná úspora na úvěru na bydlení přitom činila v porovnání s konkurencí 700 Kč měsíčně.

Výhody služby OK Bydlení

 • Garance výhodnosti. Naše služby jsou bezplatné. Na úvěrech na bydlení vám přitom dokážeme ušetřit v průměru 700 Kč měsíčně.

 • Garance jistoty. Spolupracujeme pouze se silnými finančními institucemi s vysokým ratingem, které vykazují vysokou kvalitu produktů.

 • Garance kvality. Naše řešení pravidelně získává významná ocenění v nezávislých testech. Na kvalitu poskytovaného řešení dohlíží tým předních českých analytiků.

 • Garance férového jednání. Fair-play patří mezi hlavní motta naší společnosti. U nabízeného řešení se dozvíte všechny důležité informace, včetně případných rizik. Kterýkoliv z našich klientů může v případě pochybností o nabízeném řešení vznést dotaz na naši etickou komisi.

 • Garance dohledu. Naši konzultanti disponují všemi zákonem stanovenými oprávněními. Jsme členy a stáli jsme u zrodu oborové asociace USF, která dohlíží na kvalitu poskytovaných služeb napříč celým oborem finančního plánování.

Chcete vědět, jaké výhody vám může služba OK Bydlení přinést? Neváhejte nás kontaktovat.

Červené hodnoty jsou povinné

Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů

CAPTCHA
Ochrana proti spamu, opište níže uvedené znaky
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.